اینترآذ ورزشی| اعلام تاریخ و زمان رسمی ال‌کلاسیکوی برگشت لالیگا/عکس
فوتبال جهان

اینترآذ ورزشی| اعلام تاریخ و زمان رسمی ال‌کلاسیکوی برگشت لالیگا/عکس


ساعت ۲۳.۳۰ روز ۲۹ اسفند رئال مادرید از هفته ۲۹ لالیگا میزبان بارسلونا خواهد بود.

ساعت ۲۳.۳۰ روز ۲۹ اسفند رئال مادرید از هفته ۲۹ لالیگا میزبان بارسلونا خواهد بود.ساعت ۲۳.۳۰ روز ۲۹ اسفند رئال مادرید از هفته ۲۹ لالیگا میزبان بارسلونا خواهد بود.

به گزارش اینترآذ ورزشی، اتحادیه لالیگا امروز تاریخ و زمان دقیق برگزاری ال کلاسیکوی برگشت بین رئال و بارسا را اعلام کرد.بر این اساس بازی از هفته ۲۹ لالیگا، ۲۰ مارس(۲۹ اسفند)ساعت ۲۱ به وقت محلی(۲۳.۳۰ به وقت تهران) در ورزشگاه برنابئو برگزار خواهد شد.

بازی رفت دو تیم اواخر اکتبر در نوکمپ به انجام رسید و رئال مادرید ۱-۲ برنده شد. این اولین بار است که ژاوی به عنوان مربی بارسا در برنابئو حضور پیدا خواهد کرد و البته نحستین ال کلاسیکوی او به عنوان سرمربی بلوگرانا نیست. اخیرا در ریاض رئال توانست بارسا را ۳-۲ شکست داده و به فینال سوپرکاپ اسپانیا برود.

رئال مادرید به دنبال ششمین برد متوالی خود بر بارسلوناست و در شش مصاف اخیر هم بدون شکست بوده است. آخرین برد بارسا برابر رئال به ۲ مارس ۲۰۱۹ یعنی سه سال پیش بر می گردد که توانست در برنابئو رئال را از هفته ۲۶ لالیگا با تک گل ایوان راکیتیچ شکست دهد. مربی رئال در آن مقطع سانتی سولاری و مربی بارسا نیز ارنستو والورده بود.

رئال مادرید در پایان هفته ۲۵ با ۵۷ امتیاز صدرنشین است و بارسا با یک بازی کمتر و ۴۲ امتیاز، در رده چهارم قرار دارد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.