نیمار: سعی کردم به بارسلونا بازگردم اما نشد
فوتبال جهان

نیمار: سعی کردم به بارسلونا بازگردم اما نشد


نیمار که در سال 2017 به حضور چهار ساله‌اش در بارسلونا پایان داد و با قراردادی 222 میلیون یورویی به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، در سال‌های اخیر چندین بار بحث بازگشت او به بارسا مطرح بود. این ستاره برزیلی در تابستان 2021 تا یکقدمی بازگشت به نوکمپ هم پیش رفت، اما در نهایت مذاکرات دو باشگاه PSG و بارسلونا به بن‌بست خورد و او در ادامه قراردادش با این باشگاه فرانسوی را تا سال 2025 تمدید کرد.  

این ستاره برزیلی که بین سال‌های 2013 تا 2017 آمار 105 گل‌زده و 76 پاس‌گل را در 186 بازی برای بارسلونا از خود برجای گذاشت، در گفت‌وگو با پادگست «فنومنوس» در خصوص بحث بازگشتش به بارسا در سال‌های اخیر گفت: سعی کردم به بارسلونا بازگردم و برای این کار هر آنچه که از دستم ساخته بود انجام دادم، اما نشد.

نیمار که حالا با وجود پیوستن لیونل مسی به او در پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌ای برای بازگشت به بارسلونا ندارد، در ادامه درباره برنده هفت توپ طلا اظهار داشت: خیلی خوشحالم که لئو فرصت آمدن به پاری‌سن‌ژرمن را پیدا کرد. مسی دوست من است و ما رابطه خیلی خوبی با یکدیگر داریم. 

نیمار این فصل به دلیل مصدومیت‌هایی که داشته، تنها در 16 بازی از رقابت‌های مختلف فرصت همراهی PSG را داشته و در کنار به ثمر رساندن چهار گل، چهار پاس‌گل هم برای هم‌تیم‌هایش ساخته است.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.