حساب ویژه فرهاد مجیدی روی بازگشت ستاره استقلال | حتی در صورت
فوتبال ایران

حساب ویژه فرهاد مجیدی روی بازگشت ستاره استقلال | حتی در صورت


حتی در صورت غیبت سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند مقابل فجر سپاسی که احتمال آن زیاد است، باز هم آبی پوشان مشکلی در قلب خط دفاعی شان ندارند.

– وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛” تیم فوتبال استقلال امشب و در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال میزبان فجر سپاسی است و آبی پوشان در حالی به این دیدار می روند که با 44 امتیاز در پایان هفته هجدهم در صدر جدول رده بندی قرار دارند.

موضوع مهمی که استقلال قبل از این دیدار با آن دست به گریبان شد، اعزام محمد حسین مرادمند و سیاوش یزدانی به خدمت سربازی بود و اینکه این دو بازیکن از این به بعد بتوانند آبی پوشان را همراهی کنند یا خیر.

قطعاً از دست دادن دو بازیکن که ارکان دفاعی این تیم در بازی های گذشته بودند می تواند تبعات و پیامدهای ناخوشایندی برای آنها داشته باشد.

عارف غلامی دیگر مدافع میانی آبی پوشان که 6 ماه گذشته را به دلیل جراحی روی زانو از دست داده بود، حالا و با پشت سر گذاشتن کامل مصدومیت به آمادگی کامل رسیده و در اردوی آبی پوشان حضور دارد تا حتی در صورت نهایی شدن غیبت مرادمند و یزدانی، یکی از مردان خط دفاعی تیمش در بازی امروز باشد.

منبع : شفقنا ورزشی
کلید واژه ها: محمد حسین مرادمندسیاوش یزدانیحسین مرادمنداستقلالپوشانهفته نوزدهم لیگ برترتیم فوتبال استقلالفجر سپاسیبازیمرادمندلیگ برتر فوتبالفوتبال استقلالبازیکنجدول رده بندییزدانیفوتبالمدافع میانیهفته نوزدهمخدمت سربازیفرهاد مجیدیسپاسیدفاعیدیدارگذشتهاز دست دادنسیاوشعارف غلامیتیم فوتبالپایان هفتههفتهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.