پرسپولیسی ها مبلغ اندک باشگاه را رد کردند! | سرمربی تیم فوتبال
فوتبال ایران

پرسپولیسی ها مبلغ اندک باشگاه را رد کردند! | سرمربی تیم فوتبال


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خبر از مخالفت با دریافت بخش اندکی از قراردادهای فصل جاری اعضای تیم داد.

– “، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب تساوی یک – یک مقابل گل گهر سیرجان 42 امتیازی شد تا نتواند فاصله خود را با رقیب سنتی در صدر جدول کمتر کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از این دیدار با پذیرش اینکه خودش هم انتظار نداشت روی اشتباه حامد لک گل تساوی را از گل گهر سیرجان دریافت کند، پرده از مخالفت کل اعضای تیم با دریافت پول از باشگاه داد.

سرمربی پرسپولیس که بار دیگر بابت مشکلات مالی گلایه داشت لب به افشاگری گشود و گفت: امروز قرار بود باشگاه بخش دیگری از قراردادها را پرداخت کند اما این مبلغ اینقدر کم بود که اعضای تیم راضی نشدیم مبلغ را دریافت کنیم.

مشکلات مالی ضربات جبران ناپذیری به پرسپولیس زده و هنوز هم حل نشده است.

یحیی از دلایل خود به خاطر استعفا از پرسپولیس نیز پرده برداری کرد و گفت: با وجود اینکه فشاری که خودم با استعفای از سرمربیگری پرسپولیس آوردم هنوز هم این مشکلات وجود دارد.

در نقل و انتقالات روزهای طلایی را از دست دادیم.

گل محمدی تصریح کرد: باید از طریق پرداخت پاداش انگیزه برای بازیکنان به وجود بیاورند.

دوست ندارم درباره مسائل مالی صحبت کنم و فقط می خواهم با گفتن این صحبت ها مطلب را به شکلی منتقل کنم تا مشکلات بچه ها زودتر حل شود.

یک شخصی تکانی به خودش بدهد و حرکتی کند تا مشکلات پرسپولیس برطرف شود.

گل محمدی در حالی از نارضایتی اعضای تیم بابت عدم دریافت مطالبات باشگاه گفت که سرخ ها فعلا 35 درصد از ارقام قراردادهای فصل جاری خود را دریافت کرده اند.

کلید واژه ها: پرسپولیستیم فوتبال پرسپولیسسرمربی پرسپولیسسرمربی تیم فوتبال پرسپولیسگل گهر سیرجانمشکلات مالیگهر سیرجانتیم فوتبالباشگاهسرمربیقرارسیرجانمشکلاتمخالفتمبلغیحیی گل محمدیفوتبالگل گهرتساوینشست خبریمالیدیگریحییپردهقرار بودگل تساویگل محمدیتساوی یکافشاگریحامد لکمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *