تراشتگن: مقابل ناپولی جزئیات تعیین کننده خواهند بود؛ دمبله بازیکنی است که تفاوت ها را رقم می زند - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

تراشتگن: مقابل ناپولی جزئیات تعیین کننده خواهند بود؛ دمبله بازیکنی است که تفاوت ها را رقم می زند – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی بارسلونا همراه با ژاوی در کنفرانس خبری پیش از تقابل با ناپولی در لیگ اروپا حاضر شد و در مورد این دیدار و مسائل دیگری صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از موندو دپورتیوو، مارک آندره تراشتگن در این کنفرانس خبری گفت:

کسانی هستند که بیشتر از خودم می دانند که من همیشه سعی می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم. اگر روی فرم نبودم، در ترکیب قرار نمی گرفتم. مسئولیت پذیری بالایی دارم. به شدت حس خوبی دارم. تیم نیز در حال حاضر در فرم خوبی قرار دارد و من بهترین عملکردم را ارائه خواهم کرد. بعضی مواقع همه چیز برای من خوب پیش می رود و بعضی مواقع این طور نیست. این فوتبال است. تمرین می کنم تا در تمام بازی ها صد درصد توانم را بگذارم. چند ماهی می شود که لحظات خوبی را سپری می کنیم. می توان هویت باشگاه ما را در زمین بازی دید. جوان های تیم در حال یادگیری پروسه بازی در چنین دیدارهای مهمی با اختلاف اندک هستند. سعی می کنیم همه چیز را ببریم. در حال پیشرفتیم و از جهات بسیاری بهتر شده ایم. از عملکردمان خوشحالم.

ژاوی تفکرات مشخصی در این مورد که چگونه می خواهد بازی کنیم، دارد. این انباشته و مجموعه ای از مسائل بسیاری در گذشته است. هر سرمربی تفکرات خودش را دارد، ما از عملکردمان لذت می بریم. به کاری که انجام می دهیم باور داریم و این به ما اعتماد به نفس می دهد. در مورد یکی از بهترین تیم های اروپا صحبت می کنیم. ما کیفیت زیادی داریم و هیچ بازی ای آسان نیست، نه در لالیگا و نه در لیگ اروپا. باید رنج بکشیم و بهترین بازی مان را انجام دهیم تا پیروز شویم. ما عالی کار می کنیم. 

در تمام این سال ها تلاش کرده ام بالغ و پخته باشم اما مسائلی وجود دارند که قابل کنترل نیستند. اگر مصدوم شوید، نمی توانید کار کنید. مشخصاً این تاثیرگذار است. تا الان مصدومیتی نداشته ام اما باید برای بازگشت به بالاترین سطح تلاش کرد. سعی می کنم در شرایط بهتری باشم. در هفته های اخیر کمی آتش همه چیز را شعله ور تر کرده اید چون این کار را دوست دارید. من همه چیز را می بینم اما در برابر عملکردم کاملاً آرام هستم. مسائل زیادی هستند که می توانم آن ها را بهبود دهم اما من سخت برای تیم کار و تلاش خواهم کرد.  من خوبم، در پایان می بینم که دقیقاً در حال انجام چه کاری هستم. درک می کنم که هر کسی نظر خودش را می گوید. باید بازی ها را تحلیل کنم و ببینم چه کاری را خوب انجام می دهم. من می توانم شرایطی را که تجربه کرده ام، تغییر دهم. شما در رسانه ها کارتان را انجام می دهید و حرف های شما مرا آزار نمی دهد.

عثمان دمبله؟ تصمیم هر کسی به خودش مربوط است. او تا پایان فصل قرارداد دارد. حال به عنوان یک تیم، ما خواهان ادامه کار او با خودمان هستیم. او کیفیت زیادی دارد و می خواهیم از حضور او بهره ببریم. تصمیم بر عهده او خواهد بود. در مسائلی که به من مربوط نیست دخالت نمی کنم. او بازیکنی است که تفاوت ها را رقم می زند و می خواهیم در تیم ما ادامه دهد.

این رقابتی متفاوت است. ما و ناپولی دو تیم در بالاترین سطح هستیم اما در شرایط خوبی قرار داریم و این به ما آرامش خاطر می دهد. پیروزی مقابل والنسیا به ما آرامش خاطر داد اما این بدان معنا نیست که فردا دیداری مثل بازی مقابل والنسیا خواهد بود. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در این بازی که برای همه ما اهمیت زیادی دارد، پیروز شویم. مطمئناً ما پنالتی زنان خوبی داریم. سعی می کنم هر شوتی که به سمت دروازه می آید را متوقف کنم. جزئیات در این دیدار تعیین کننده خواهند بود. باید خوب تمرین کنید تا حس خوبی داشته باشید. امیدوارم بتوانیم در طول نود دقیقه پیروز شویم اما در غیر این صورت، برای هر چیزی آماده هستیم.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *