متلک سنگین ستاره جنجالی استقلال به گل محمدی و پرسپولیس + جزییات
فوتبال ایران

متلک سنگین ستاره جنجالی استقلال به گل محمدی و پرسپولیس + جزییات


سیاوش یزدانی قبل از بازی با فجر در رختکن با بازیکنان تیم صحبت کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازدنیای معدن، تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 19 امروز چهارشنبه به مصاف فجر سپاسی شیراز رفته است.

این بازی برای استقلال که صدرنشین لیگ است، بیش از هرچیزی تحت تاثیر وضعیت خدمت سربازی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند قرار گرفت؛ دو بازیکنی که مشمول خدمت سربازی شده اند و در آستانه این بازی، مجوز همراهی استقلال را از دست دادند.

گفته می شود یزدانی و مرادمند باید امروز خود را به نظام وظیفه معرفی می کردند، اما یزدانی پیش از شروع بازی استقلال به ورزشگاه آزادی رفت و در رختکن استقلال، بازیکنان آبی پوش را برای حضور در زمین و بازی با فجر بدرقه کرد.

زمانی که بازیکنان استقلال برای ورود به زمین در رختکن حلقه اتحاد زده بودند، فرهاد مجیدی از سیاوش یزدانی درخواست کرد برای بازیکنان صحبت کند.

یزدانی هم با اشاره به شرایط این روزهای استقلال، بدون آنکه نامی از پرسپولیس بر زبان بیاورد، گفت: ما خیلی تنها و تحت فشاریم.

همه دارند آنها را (پرسپولیس) کمک می کنند.

وی افزود: باید حرفمان را در زمین بزنیم.

دوست داریم بچه ها با تمام وجود بازی کنند و سه امتیاز را بگیرند.

این سه امتیاز خیلی مهم است.

امیدوارم مثل همیشه موفق باشید.

بازیکنان استقلال هم بعد از صحبت های کوتاه یزدانی، او را تشویق کردند.

 
کلید واژه ها: استقلالبازیسیاوش یزدانییزدانیبازیکنانخدمت سربازیهفته نوزدهم لیگ برتربازیکنان استقلالمحمدحسین مرادمندرختکنسیاوشمرادمندفجر سپاسی شیرازفوتبال استقلالورزشگاه آزادیسربازیبازی استقلالصدرنشین لیگهفته نوزدهمفرهاد مجیدیامروزنظام وظیفهفجر سپاسیچهارشنبهخدمتپرسپولیسزمینلیگ برترگل محمدیصدرنشینمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.