فوتبال ایران

پشت پرده ماجرای توطئه علیه سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران


سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران می گوید که اخراج او از تیم رجا کازابلانکا یک توطئه بوده است.

– مارک ویلموتس که یکشنبه شب از سمت سرمربیگری تیم فوتبال رجا کازابلانکا اخراج و پس از گذشت تنها سه ماه از حضورش روی نیمکت این تیم مراکشی، کنار گذاشته شد، می گوید که اخراج او یک توطئه بوده است.

ویلموتس 52 ساله در گفت وگو با روزنامه هلندی زبان هت نیوزبلاد بلژیک در خصوص اخراجش از سمت سرمربیگری رجا کازابلانکا گفت: این یک موضوع سیاسی بود.

در ابتدای ماه نوامبر، سه کاندیدا برای ریاست باشگاه وجود داشتند.

رییس باشگاه با 70 درصد آرا در انتخابات ریاست باشگاه به پیروزی رسید و این بدین معنی بود که دو کاندیدای دیگر شکست خورده اند.

آنها اما شروع به تبانی کردند و از تمام جزییات برای جوسازی استفاده کردند و برای این کار حتی از رسانه های اجتماعی که سم اصلی در جامعه مراکش است، بهره بردند.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران با اشاره به پیروزی یک بر صفر جمعه شب رجا کازابلانکا مقابل تیم السطایفی الجزایر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آفریقا اظهار داشت: اخراج من پس از پیروزی رجا کازابلانکا رخ داد.

این ثابت می کند که ارزیابی کار من ربطی به نتایج تیم نداشته است.

کسی نمی تواند این اخراج را جدی بگیرد، می تواند؟ وی افزود: کسانی که کمی شرایط باشگاه راجا کازابلانکا را دنبال کرده باشند، به خوبی می دانند که این مسائل از کجا نشأت گرفته است.

به همین دلیل دوباره با یک باشگاه در حال مذاکره هستم که در مورد جزییاتش نمی توانم زیاد صحبت کنم.

قصد دارم چند ماه دیگر اینجا (بلژیک) کنار همسر و دخترم لِنا بمانم.

کلید واژه ها: تیم ملی فوتبال ایرانکازابلانکاتیم ملی فوتبالسرمربیفوتبال ایرانانتخابات ریاست باشگاهاخراجباشگاهسرمربیگریفوتبالرسانه های اجتماعیتوطئهکاندیداویلموتسانتخابات ریاستتیم ملیمارک ویلموتسمراکشایرانریاستپیشینتیم فوتبالانتخاباتاجتماعیروزنامهاستفادهگفت وگویکشنبهپیروزی70 درصدمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *