میزبانی شایسته لالی از مسابقات فوتسال | مسابقات فوتسال رده
فوتبال ایران

میزبانی شایسته لالی از مسابقات فوتسال | مسابقات فوتسال رده


مسابقات فوتسال رده نونهالان کشور به میزبانی شهرستان لالی برگزار میگردد.

– رییس هیئت فوتبال لالی گفت: مسابقات فوتسال رده نونهالان کشور به صورت شایسته به میزبانی شهرستان لالی برگزار شد.

کد خبر: 123010 11:39 – 05 اسفند 1400 به گزارش سایت قطره و به نقل ازدیدار نیوز خوزستان: فولادی رییس هیئت فوتبال لالی گفت: مسابقات فوتسال مناطق 3 کشور برای اولین بار به میزبانی لالی با حضور 8 تیم از 6 استان به مدت 7 روز در سالن کارون برگزار گردیده است که تمام تیم ها با آمادگی بالا پا به میدان گذاشتند که مسابقات رو به نحو احسنت برگزار گردیده شد.

وی بیان داشت: هیچگونه مشکلی در برگزاری مسابقات نداشتیم؛ که هم تیم ها و نماینده فدراسیون از نحوه برگزاری مسابقات رضایت داشتند؛ که در پایان بعد از 28 مسابقه، تیم های پایه سازان ساوه و آرمان سیلک کاشان به ترتیب با 16 و 15 امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند و تیم پیام لالی هم به مقام سومی دست یافت.

فولادی تصریح کرد: طالقانی ریس هیات فوتبال خوزستان و داودی نژاد ریس کمیته فوتسال هیات جهت همکاری در گرفتن میزبانی شهرستان لالی تقدیر و تشکر کنم؛ و همچنین از فرماندار شهرستان، فرماندهی نیروی انتظامی، اورژانس 115 و روسای آموزش و پرورش و سازمان های آب و برق و شهردار و منتخبین شورای شهر به خاطر همکاری در جهت برگزاری مسابقات تقدیر و تشکر می نمایم.

برگزاری این مسابقات باعث بوجود آمدن شور نشاط در بین جوانان لالی گردیده است.

انتظار داریم از نماینده مجلس و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فوری جهت تکمیل کردن خوابگاه ورزشکاران و تعویض چمن تنها ورزشگاه شهدای لالی اقدام نمایند.

کلید واژه ها: مسابقات فوتسالمسابقاتبرگزارمیزبانیلالیفوتسالشهرستان لالیهیئت فوتبالتیم هانونهالانبرگزاریشهرستانکشورشایستهفوتبالفولادیتیم های پایهرییسهیئتفدراسیوننمایندهآمادگیامتیازرضایتآرمانمناطقگزارشکاروناستانمیدانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.