خدابنده لو: هرگز برای گرفتن تساوی از سپاهان وارد زمین نشده بودیم/ از این هفته می‌خواهیم نتایج بهتری کسب کنیم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

خدابنده لو: هرگز برای گرفتن تساوی از سپاهان وارد زمین نشده بودیم/ از این هفته می‌خواهیم نتایج بهتری کسب کنیم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


هافبک تیم فوتبال ذوب آهن از تساوی تیمش مقابل سپاهان صحبت کرد.

محمد خدابند‌ه‌لو در گفتگو با ایلنا در خصوص دربی اصفهان و دیدار با سپاهان که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید، اظهارداشت: بازی سختی داشتیم و به خوبی از اهمیت و حساسیت این بازی آگاهی داشتیم چرا که علاوه بر جذابیت ذاتی دربی، دو تیم شرایط حساسی داشتند به دنبال سه امتیاز بازی بودند. ما هم بعد از چند شکست پیاپی در هفته‌های گذشته نیاز داشتیم که از این بازی سخت حداقل یک امتیاز بگیریم و خدا را شکر به هدفمان رسیدیم و این یک امتیاز هم ارزشمند بود. 

وی در مورد اینکه ذوب آهن در این بازی فشرده و بسته بازی می‌کرد و بیشتر سعی داشت به حریف موقعیت ندهد گفت: سپاهان تیم پرمهره و قدرتمندی است و خط حمله خوبی دارد که اشتباه مقابل این تیم ممکن است گران تمام شود. همانطور که گفتم با توجه به شرایطی که داشتیم حداقل باید یک امتیاز کسب می‌کردیم و به همین خاطر خواه نا خواه کمی محتاط در زمین حاضر شدیم و مجبور بودیم به بازی نتیجه گرایانه روی بیاوریم. البته اینطور نبود که فقط به دنبال یک امتیاز باشیم و از اول برای مساوی وارد زمین شویم. تفکرات سرمربی ما به گونه‌ای است که همیشه برای برد به زمین می‌رویم و این بازی هم این چنین بود ولی شرایط تیم ناخواسته مارا به سمت بازی محتاطانه برد. کما اینکه در بازی رفت هم سپاهان را شکست دادیم و این بار هم برای پیروزی آمده بودیم. 

هافبک ذوب آهن در مورد عملکرد خودش و تعریف و تمجید هایی که از او می‌شود توضیح داد: کسانی که از من تعریف می‌کنند لطف دارند. امیدوارم واقعاً اینطور باشد و عملکرد خوبی برای تیم داشته باشم ولی در کل این وقتی ارزشمند است که همراه با نتایج خوب باشد. این راهم بگویم که نمایش خوبی هم اگر از سمت بازیکنی صورت می‌گیرد حاصل تلاش کادرفنی و سایر بازیکنان است. یک بازیکن عملکردش بیشتر به چشم می آید و یکی کمتر. 

خدابنده لو در رابطه با وضعیت ذوب آهن در جدول گفت: نتایج اخیر کمی ما را از اهدافمان عقب انداخت و قبول دارم شرایط مناسبی از لحاظ نتیجه گیری و جدول نداریم ولی اگر بازی‌های ما را دیده باشید می‌بینید عملکرد ما با نتایج‌مان سنخیتی ندارد و به نوعی مزد بازی خوبمان را نگرفتیم. به هر حال تلاش می‌کنیم در ۱۱ بازی باقی مانده عملکرد بهتری داشته باشیم و با نتایج خوب خودمان را در جدول بالا بکشیم. هدف ما از اول این بود که در نیمه بالای جدول قرار بگیریم و از این به بعد و با کسب این تساوی که نوار شکست های ما را قطع کرد می‌رویم پیروز شویم و اوضاع بهتری پیدا کنیم.

وی در مورد بازی هفته آینده با پدیده گفت: پدیده تیم خوبی است و نباید فریب جایگاه این تیم در جدول را خورد ولی همانطور که گفتم می‌خواهیم روند پیروزی‌های‌مان را از این به بعد شروع کنیم. 

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.