فوتبال ایران

لطف بزرگ داور به پرسپولیسی ها | کارشناس داوری فوتبال کشورمان


کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: گل پرسپولیس به گل گهر خطا بود زیرا حامد پاکدل هند کرد.

– وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛” نوید مظفری درمورد قضاوت محمد حسین ترابیان در نیمه اول دیدار گل گهر و پرسپولیس اظهار داشت: مهم ترین اتفاق نیمه اول مربوط به صحنه گل پرسپولیس بود.

این گل به دلیل خطای هند حامد پاکدل باید مردود می شد و مهاجم پرسپولیس هم باید کارت زرد می گرفت.

در این لحظه ترابیان جای گیری بدی داشت و جای اینکه زاویه خود را به سمت چپ باز کند تا راحت این حرکت را ببیند، پشت بازیکن رفت و صحنه را ندید.

وی درمورد اعتراض بازیکنان گل گهر به برخورد سید جلال حسینی با بهنام برزای در دقیقه 26 و اعتقاد آنها مبنی بر پنالتی بودن آن صحنه گفت: تصمیم محمد حسین ترابیان برای ادامه بازی در آن صحنه درست بود و خطایی اتفاق نیفتاد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درمورد برخورد احسان پهلوان با علی علیزاده در دقیقه 44 این دیدار گفت: داور باید این صحنه را هم ادامه بازی می داد و خطایی اتفاق نیفتاد.

کلید واژه ها: پرسپولیسکارشناس داوری فوتبالمحمد حسین ترابیانکارشناس داوریداوری فوتبالگل پرسپولیسدیدار گل گهر و پرسپولیسترابیانحامد پاکدلگل گهرصحنهگل گهر و پرسپولیسنیمه اولکارشناسکشورمانبازیکنان گل گهرمهاجم پرسپولیسسید جلال حسینیبازیکنبازیداورفوتبالبرخوردحسیناحسان پهلوانپرسپولیسی هابهنام برزایعلی علیزادهداوریاتفاقمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *