فوتبال ایران

خبری عجیب درباره قرارداد مهدی مهدوی کیا با فدراسیون فوتبال


سرمربی تیم زیر 23 سال کشورمان با توجه به شرایط فدراسیون فوتبال، موافقت کرد یک سوم از قراردادش را کم کند.

– فدراسیون فوتبال پس از تغییر و تحولات صورت گرفته نسبت به تعیین تکلیف قرارداد مربیان تیم های ملی اقدام کرده و در اولین قدم، قرارداد مهدی مهدوی کیا برای هدایت تیم زیر 23 سال را نهایی کرد.

پس از عزل عزیزی خادم و سرپرستی میرشاد ماجدی، فدراسیون برای مشخص کردن وضعیت کادر فنی تیم زیر 23 سال اقدام کرد که در وهله اول با مهدی مهدوی کیا مذاکراتی انجام داد.

فدراسیون فوتبال در مذاکرات خود با سرمربی تیم زیر 23 سال اعلام کرده مشکل مالی دارد و به همین دلیل خواهان کاهش رقم قرارداد مهدوی کیا شده است.

مهدوی کیا نیز پس از پیشنهاد فدراسیون اعلام کرده بحث او کمک به تیم زیر 23 سال است و مسئله مالی اولویتش نیست و از همین رو حاضر به کاهش یک سوم قراردادش شد.

این قرارداد به صورت ریالی تنظیم شده تا وضعیت کادر فنی تیم زیر 23 سال نهایی شود.

همچنین قرار شد مهران شدیدی پور و یک مربی هلندی که پیش از این حضورش در تیم زیر 23 سال نهایی شده بود به عنوان دستیاران مهدوی کیا حضور داشته باشند.

در خصوص مربی بدنساز و مربی دروازه بان ها نیز توافق شده در زمان برگزاری اردوها و مسابقات، این مربیان به تیم زیر 23 سال اضافه شوند.

کلید واژه ها: فدراسیون فوتبالقراردادفدراسیونمهدوی کیامهدی مهدوی کیامهدی مهدویمهدویفوتبالمذاکراتتغییر و تحولاتمهدیسرمربییک سومرقم قراردادتعیین تکلیفتیم های ملیاعلاماقدامعزیزی خادمکاهشمالیصورتکادر فنیکشورمانسرپرستیپیشنهادموافقتمربیاننهاییشرایطمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *