شرط ثبات سپاهان ماندن نویدکیاست - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

شرط ثبات سپاهان ماندن نویدکیاست – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


یک پیشکسوت فوتبال اصفهان اعتقاد دارد سپاهان اگر به دنبال ثبات است باید نویدکیا را حفظ کند. محمد یاوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره استعفای محرم نویدکیا از سمت مربی‌گری سپاهان اظهار کرد: باید منتظر بمانیم و واکنش باشگاه را در این رابطه ببینیم. نویدکیا نمی‌ماند تا کسی او را کنار بگذارد و قبل از هر تصمیمی از سوی باشگاه، خودش کنار می‌رود. درست است نویدکیا توقعات را برآورده نکرده است او خودش هم راضی نیست و توقع بیشتری دارد. به نظر من نویدکیا حرفه‌ای عمل کرده است اما باید صبر کنیم و عکس العمل باشگاه را ببینیم.

او ادامه داد: البته اگر بحث ثبات است، خود محرم نویدکیا باید بماند و ادامه دهد چون باشگاه قرارداد سه ساله‌ای با نویدکیا بسته است و به آینده نگاه کرده است. محرم نویدکیا به عنوان یک مربی حرفه‌ای این مساله را مطرح کرده است اما شرط ثبات ماندن نویدکیا است. در نهایت امیدوارم اتفاقی بیفتد که به نفع سپاهان باشد.

یاوری همچنین عنوان کرد: در سپاهان بعضی از بازیکنان به تیم، هوادار و باشگاه بدهکار شدند. یک بازیکن که باید تمام کننده تیم باشد، توپ راحتی را از دست می‌دهد. در صحنه‌ای شهریار مغانلو می‌توانست به راحتی کار را تمام کند اما این مسائل کفران نعمت است و می‌تواند سرنوشت یک مربی‌، یک تیم و یک باشگاه را تغییر دهد. خیلی از بازیکنان سپاهان باید دقت بیشتری کنند. اشتباهات متعدد در بین بازیکنان سپاهان زیاد بود.

این پیشکسوت فوتبال اصفهان درباره داربی اصفهان گفت: ذوب‌آهن برای شکست نخوردن در این بازی حاضر شد و طبیعتا این مساوی هم برای ذوب‌آهن و هم برای رقبای سپاهان خوب بود. ذوب‌آهن در این دیدار کار خاصی نمی‌کرد و بیشتر سعی می‌کرد حریف را تحت فشار بگذارد. البته موفق بودند اما چیز خاصی از ذوب‌آهن ندیدم. سپاهانی‌ها اگر دقت داشتند، می‌توانستند این بازی را ببرند. البته ذوب‌آهن یک شوت خوب هم در این دیدار داشت اما سپاهان موقعیت‌های خوبی از دست داد و خوب نبود.

انتهای پیام



منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *