نشست بحران رییس باشگاه تاتنهام با کونته؛ تلاش برای نگه داشتن مربی ایتالیایی در لندن
فوتبال جهان

نشست بحران رییس باشگاه تاتنهام با کونته؛ تلاش برای نگه داشتن مربی ایتالیایی در لندن


اظهارات اخیر سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال تاتنهام سبب شده که رییس این باشگاه برای نگه داشتن او به تکاپو بیفتد.

– ، نشریه سان انگلیس نوشته است که دنیل لِوی رییس باشگاه تاتنهام بعد از شنیدن اظهارات اخیر آنتونیو کونته، نگران از دست دادن این مرد ایتالیایی است و به همین دلیل هم قرار است امروز (پنجشنبه) یک نشست اضطراری میان این دو نفر برگزار شود.

بعد از باخت یک بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) تاتنهام در خانه برنلی بحران زده، کونته با تردید درباره آینده اش در جمع سفیدپوشان لندن صحبت کرد و رسانه های انگلیسی اظهارات او را نشانه ای از جدایی احتمالی اش در آینده ای نزدیک دانستند.

این چهارمین باخت تاتنهام در 5 بازی اخیرش در لیگ برتر انگلیس بود و آنقدر به کونته – کسی که تنها چهار ماه پیش هدایت تاتنهام را برعهده گرفت – آنقدر فشار آورد که با تردید درباره شایستگی خودش برای هدایت این تیم صحبت کرد و این را هم گفت که مطمئن نیست تاتنهام جای مناسبی برای کار کردن او باشد.

کونته گفت که قصد دارد با باشگاه درباره وضعیتش صحبت کند.

این موضوع لوی را نگران از دست دادن سرمربی سابق اینتر و یوونتوس در حساس ترین مقطع فصل کرده است.

به همین دلیل او قرار یک جلسه اضطراری با کونته را در زمین تمرینی تاتنهام گذاشته است.

به اعتقاد لوی، کونته گزینه مناسبی برای پایان دادن به ناکامی 14 ساله تاتنهام برای کسب جام از زمان قهرمانی اش در جام اتحادیه سال 2008 است.

کونته روز دوم نوامبر سال 2021 جانشین نونو اسپریتو سانتو شد و با وجود شروع خوبش در این تیم، نتوانست سفیدپوشان لندن یک رقیب جدی برای مدعیان بالای جدول تبدیل کند.

با این حال از نظر لوی هنوز برای قضاوت درباره عملکرد مرد 52 ساله ایتالیایی زود است و او می تواند تیم لندنی را به یک مدعی تبدیل کند.

لیگ برتر انگلیس شکست تاتنهام و پیروزی 6 گله لیورپول در بازی های معوقه
کلید واژه ها: تاتنهاممربی ایتالیاییاظهاراتکونتهباشگاهانگلیسلیگ برتر انگلیسرییسنشست اضطراریبحرانآیندهاز دست دادنتیم فوتبالنشستباختمربیلندنلیگ برتردست دادناضطراریانگلیسیچهارمینبرگزارسرمربیفوتبالبرنلینزدیکجدایینوشتهنشانهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.