دعوت فوتبالیست ناشنوای نهاوندی به اردوی تیم ملی | سرپرست
فوتبال ایران

دعوت فوتبالیست ناشنوای نهاوندی به اردوی تیم ملی | سرپرست


سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: علی اکبر احمدوند فوتبالیست ناشنوای نهاوندی برای حضور در المپیک تابستانی 2022 برزیل به اردوی تیم ملی دعوت شد.

– سلیمان جوانمردی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نهاوند با بیان اینکه علی اکبر احمدوند فوتبالیست ناشنوای نهاوندی برای حضور در المپیک تابستانی 2022 برزیل به اردوی تیم ملی دعوت شد اظهار کرد: ششمین اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور از روز شنبه به مدت 10 روز به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از حضور تیم بسکتبال بانوان نهاوند به عنوان نماینده استان همدان در لیگ دسته 2 بانوان کشور خبر داد و افزود:  با توجه به موفقیت های سال گذشته تیم بسکتبال بانوان نهاوند در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، امسال نیز جواز حضور این تیم صادر شد و بانوان بسکتبالیست با آمادگی در این رقابت ها حاضر خواهند شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین نماینده نهاوند این تیم از آمادگی لازم برخوردار است و از روز 9 اسفندماه اولین مسابقه خود را در تبریز برگزار می کند.

انتهای پیام/ 3140/
کلید واژه ها: اردوی تیم ملینهاونداداره ورزش و جوانانتیم بسکتبال بانوانالمپیک تابستانیبسکتبال بانوانفوتبالیستتیم ملیبانوانورزش و جوانانتیم بسکتبالبسکتبالاداره ورزشاردوی تیم ملی فوتسالبانوان بسکتبالیستتابستانیحضورفوتسال ناشنوایانعلی اکبرلیگ دستهاحمدوندتیم ملی فوتسالجوانانکشوردعوتسرپرستالمپیکخبرنگار فارسلیگ دسته دوماستان همدانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *