فوتبال جهان

چک سفید امضای پاریس به امباپه


چک سفید امضای پاریس به امباپه

به گزارش گروه ورزشی یکتاپرس، هفته گذشته در دیدار رفت لیگ قهرمانان اروپا، پاریس با درخشش امباپه مقابل رئال مادرید به برتری رسید تا بردی ارزشمند در خانه بدست آورد. آنها 2 هفته آینده در برنابئو میهمان رئال خواهند بود.

امباپه با گل خود مورد تمجید همگان قرار گرفت. بسیاری او را آینده فوتبال می‌دانند و به همین علت پاریس سعی دارد مانع جدایی او در تابستان پیش رو شود. قرارداد ستاره فرانسوی تابستان به پایان می‌رسد و به گفته رسانه‌ها مقصد بعدی او رئال مادرید خواهد بود.

پاریس از یک سمت می‌خواهد از حضور امباپه برای قهرمانی در اروپا استفاده کند و از سمتی دیگر علاقه دارد برای فروش این ستاره بزرگ، پول هنگفتی بدست آورد. همه این مسائل باعث شده تا پاریس برای ماندن امباپه سر و دست بشکند و پیشنهادهای عجیب و غریب ارائه کند.

ماریو کورتگانا، خبرنگار معروف مارکا در لایو خود خبر داد که پاریس پیشنهاد تمدید 2 ساله ارائه کرده و برای دستمزد گفته هر چقدر امباپه بخواهد برای او خواهند پرداخت.

پیش تر رسانه‌ها مدعی شده بودند که پاریس قصد دارد هفته ای 500 هزار پوند به امباپه پول بدهد ولی حالا تصمیم گرفته چک سفید امضا مقابل ستاره فرانسوی بگذارد تا هر چقدر دوست دارد،‌ برای ماندن بنویسد.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.