آرش برهانی:نوراللهی و عالیشاه طبق قانون به سربازی رفتند! - اندیشه معاصر
فوتبال ایران

آرش برهانی:نوراللهی و عالیشاه طبق قانون به سربازی رفتند! – اندیشه معاصر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،آرش برهانی در حاشیه آئین نکوداشت مربیان برتر سال فوتبال ایران در خصوص شرایط استقلال که پس از مشکلات سربازی مرادمند و یزدانی به وجود آمد گفت: استقلال در این سال‌ها خیلی اذیت شده است. امسال که صدرنشین است و نشان داده که یک تیم خوب است، این اذیت‌ها بیشتر هم شده است. مدیران، مربیان و هواداران انتظار دارند که قانون به‌خوبی رعایت شود ولی متاسفانه یک کارشکنی‌ها و کم‌لطفی‌هایی می‌شود که دل میلیون‌ها هوادار و بازیکنان را می‌شکند.

او در واکنش به این موضوع که بازیکنانی چون عالیشاه، نوراللهی و زنده روح در بهترین شرایط تیم‌شان را ترک کرده و سرباز شدند گفت: استقلالی‌ها به دنبال رعایت قانون هستند. این مسئله اگر قانونی بود که بچه‌ها ناراحت نمی‌شدند. ناراحتی از این است که قانون شکنی صورت می‌گیرد. اسم‌هایی که آوردید طبق قانون رفتند و سربازی خود را گذراندند. شرایط بازیکنان استقلال اما فرق می‌کند و شما مقایسه بدی انجام می‌دهید.

مدیر آکادمی استقلال در خصوص تغییرات اخیر در فدراسیون فوتبال تاکید کرد: من به آقای عزیزی خادم ارادت دارم و به ایشان خسته نباشید می‌گویم. می‌خواهم در مورد آقای ماجدی صحبت کنم که از مدیران فوتبالی هستند. سرپرست ما در استقلال بودند و در دوران بازی‌شان هم افتخارآفرینی کردند. خوشحالم بعد از مدت‌ها یک مدیر فوتبالی آمده است. آقا میرشاد چون درد فوتبال را می‌داند مطمئنا می‌تواند آن را حل کند. تشخیص درد خیلی مهم است و آقای ماجدی صد در صد می‌تواند مشکلات را حل کند.

برهانی پاسخ کوتاهی به این سوال که آیا استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود داشت: به امید خدا اگر دوستان بگذارند و رقابت منصفانه باشد…

انتهای پیام/*

(Visited 6 times, 6 visits today)

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1275565منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.