پیام جنجالی بازیکن اوکراینی علیه «پوتین» حذف شد | اولکساندر
فوتبال ایران

پیام جنجالی بازیکن اوکراینی علیه «پوتین» حذف شد | اولکساندر


اولکساندر زنچنکو هافبک اوکراینی تیم فوتبال منچسترسیتی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از ولادیمیتر پوتین رییس جمهور روسیه منتشر کرد و در پیام همراه با آن دردناک ترین درد ممکن را برای او آرزو کرد.

– دیدارنیوز”: پست اینستاگرامی هافبک تیم ملی اوکراین برای واکنش نشان دادن به حمله روسیه به خاک اوکراین را حذف شد.

اولکساندر زنچنکو هافبک اوکراینی تیم فوتبال منچسترسیتی یکی از اولین ورزشکارانی بود که به ورود نیرو های نظامی و حمله موشکی روسیه به خاک اوکراین واکنش نشان داد.

این بازیکن 25 ساله در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از ولادیمیتر پوتین رییس جمهور روسیه منتشر کرد و در پیام همراه با آن دردناک ترین درد ممکن را برای او آرزو کرد.

این پست، اما کمی بعد از صفحه شخصی زینچنو حذف شد و او مدعی شده که حذف این پست از سوی اینستاگرام صورت گرفته و کار خود او نبوده است.

در پی ورود آغاز جنگ میان روسیه و اوکراین، زمزمه سلب امتیاز میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا از شهر سن پترزبورگ روسیه شنیده می شود و در همین راستا قرار است که فردا نشست اضطراری با حضور اعضای کمیته اجرایی یوفا برگزار و در خصوص این موضوع تصمیم گیری شود.

همچنین سازمان لیگ فوتبال اوکراین بازی های این لیگ را برای یک ماه به حالت تعلیق درآورد.

کلید واژه ها: اوکراینتیم فوتبال منچسترسیتیاینستاگرامرییس جمهور روسیهدردناک ترینمنچسترسیتیروسیهتیم فوتبالرییس جمهورپوتینهافبکتیم ملی اوکراینبازیکنشخصیهافبک تیم ملیتصویریدردناکفوتبالپیامصفحهجمهورمنتشرواکنشهمراهحمله موشکینشانرییسحملهآرزوورودمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.