اتفاق عجیب برای پرسپولیس قبل از بازی با گل گهر | اعضای تیم
فوتبال ایران

اتفاق عجیب برای پرسپولیس قبل از بازی با گل گهر | اعضای تیم


اعضای تیم پرسپولیس قبل از بازی با گل گهر راضی نشدند پول اندکی به حساب شان واریز شود.

– ” تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در هفته نوزدهم لیگ برتر در خانه گل گهر سیرجان به تساوی یک بر یک رسید و فاصله اش با استقلال صدرنشین به پنج امتیاز رسید.

بعد از این مسابقه یحیی گل محمدی در نشست خبری ضمن گلایه مجدد از وضعیت مالی سرخ پوشان اعلام کرد قرار بود باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار با گل گهر مبلغی را به اعضای تیم پرداخت کند اما به حدی این مبلغ کم بود که راضی نشدند این پول را دریافت کنند.

طبق پیگیری های خبرنگار ورزشی فارس ظاهرا مدیران پرسپولیس قصد داشتند پنج درصد دیگر از قرارداد بازیکنان و مربیان تیم را به حساب آنها واریز کرده و دریافتی آنها را به 40 درصد برسانند که این درصد به هیچ وجه مورد رضایت سرخ پوشان نبوده و به همین دلیل از دریافت چنین پولی صرف نظر کردند.

پرسپولیسی ها از ابتدای فصل تاکنون فقط 35 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده اند و باید دید آیا رضا درویش، مدیرعامل این باشگاه و همکارانش در روزهای آتی می توانند مبلغی را پرداخت کنند که مورد رضایت آنها قرار بگیرد؟
کلید واژه ها: پرسپولیسپولیبازی با گل گهرگل گهرهفته نوزدهم لیگ برترتیم فوتبال پرسپولیسسرخ پوشاناعضای تیم پرسپولیسقرارداد بازیکنانمدیران پرسپولیسباشگاه پرسپولیسخبرنگار ورزشیبازییحیی گل محمدیگل گهر سیرجاندرصدپرسپولیسی هاتیم پرسپولیسهفته نوزدهمواریزپوشانگهر سیرجانتیم فوتبالوضعیت مالینشست خبریقرارراضیمبلغحساببازیکنانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.