سرپرست سابق تیم فوتبال پیکان سرمربی تیم لیگ یکی شد | سرپرست
فوتبال ایران

سرپرست سابق تیم فوتبال پیکان سرمربی تیم لیگ یکی شد | سرپرست


سرپرست سابق تیم پیکان که بعد از تغییرات مدیریتی در این تیم از سمت خود کنار رفته بود، سرمربی جدید تیم پایین جدولی در لیگ یک شد.

– “، سعید دقیقی که از چهره های تحصیل کرده فوتبال ایران به حساب می آید و حضور در شورای شهر قزوین را هم تجربه کرده است، پس از کنار رفتن از سرپرستی تیم پیکان، به عنوان سرمربی تیم شم آذر قزوین انتخاب شد تا با تغییر شاخه کاری در فوتبال مواجه باشد.

شمس آذر که با گرفتن امتیاز بادران اولین فصل حضور خود در لیگ یک را تجربه می کند، شرایط خوبی در این مسابقات ندارد و در پایان هفته هجدهم با 16 امتیاز در رده 16 جدول قرار دارد و یکی از 3 تیم انتهای جدول است که خطر سقوط به دسته پایین تر این تیم را تهدید می کند.

شمس آذر رقابت سختی با تیم های رایکا، استقلال ملاثانی و ویستا توربین برای سقوط نکردن به لیگ دو دارد و سرمربی جدید این تیم کار ساده ای در ادامه فصل پیش رو ندارد.

پیش از این هدایت تیم شمس آذر قزوین بر عهده پژواک کرم پور بود که سعید دقیقی از امروز به جای وی هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

شمس آذر قزوین در هفته نوزدهم لیگ دسته اول میزبان استقلال خوزستان است و این اولین آزمون دقیقی در نقش سرمربی این تیم دسته اولی می باشد.

کلید واژه ها: سرمربیسرمربی جدیدسرپرستفوتبالتیم پیکانلیگ یکپیکانتیم فوتبال پیکاناستقلال ملاثانیشورای شهر قزوینشمس آذرجدولامتیازویستا توربینفوتبال ایرانتغییرقزوینسعید دقیقیتیم فوتبالپایان هفتهشهر قزوینشورای شهرکنارحضورسقوطجدیدمسابقاتتغییراتسرپرستیملاثانیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *