پیولی: زمانی که توپ را نداریم باید مثل حیوانات رفتار کنیم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

پیولی: زمانی که توپ را نداریم باید مثل حیوانات رفتار کنیم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


سرمربی ۵۶ ساله به اتفاقات پیرامون جنگ روسیه و اوکراین هم واکنش نشان داد.

طرفداری | از هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا، میلان در سن سیرو میزبان اودینزه خواهد بود. روسونری برای حفظ صدرنشینی چاره‌ای به جز کسب پیروزی در این دیدار ندارد و از طرف دیگر، تساوی غافلگیرکننده هفته قبل در برابر سالرنیتانا، انگیزه‌ای مضاعف به آن‌ها می‌دهد. استفانو پیولی امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کرد:

در حال حاضر احساس خوبی داریم. در دیدار قبلی مرتکب چند اشتباه شدیم و برای بازی فردا، به دنبال ارائه یک نمایش قوی هستیم. ما باید روی بازی‌های خودمان تمرکز کنیم و از سبک بازی همیشگی تیم فاصله نگیریم. در برابر سالرنیتانا بسیار آشفته بازی کردیم پس برای فردا انتظار مشاهده پیشرفت تیم را دارم. نمی‌توانیم به نتایج سایر تیم‌ها توجه کنیم و فقط باید روی کار خودمان متمرکز شویم.

هدف ما در این فصل، کسب امتیازات بیشتر نسبت به فصل گذشته است. اما اگر اسکودتو را به دست آوریم، دستاورد فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. تا الان توانسته‌ایم که تیم قدرتمندی بسازیم، بعد از این باید جزئیات بیشتری به تیم اضافه کنیم و تا پایان فصل بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. هر کدام از ۱۳ بازی باقی‌مانده لیگ سرنوشت‌ساز هستند.

زمانی که مالکیت توپ را نداریم باید به سرعت آن را پس بگیریم و مثل حیوانات رفتار کنیم. سپس، در زمان مالکیت توپ، باید هوشمندانه آن را کنترل کنیم. اودینزه تیم خوبی است و با شدت بالا بازی می‌کند. آن‌ها در جلوی زمین بازیکنان با کیفیتی دارند. پیدا کردن فضا در مقابل اودینزه ساده نیست پس باید با دقت بازی کنیم و حداقل اشتباهات ممکن را داشته باشیم.

از آنته [ربیچ] انتظارات زیادی دارم زیرا او بازیکن با کیفیتی است. وضعیت او بهتر و بهتر می‌شود و حالا سه مهاجم در اختیار داریم، ربیچ، لیائو و ژیرو. دو نفر از بین آن‌ها بازی را آغاز خواهند کرد. 

پیولی در خصوص حمله نظامی اخیر روسیه به خاک اوکراین:

پیش از این شروع تمرینات امروز، در این مورد با بازیکن‌ها صحبت کردیم. همه ما نگران شرایط هستیم چون اتفاق ترسناکی در حال رخ دادن است. اگر تنها یک چیز برای ایجاد اتحاد باقی بماند، آن ورزش است، پس باید بهترین کارمان را انجام بدهیم. 

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.