برترین های فوتبال زنجان تجلیل شدند | برترین های فوتبال استان
فوتبال ایران

برترین های فوتبال زنجان تجلیل شدند | برترین های فوتبال استان


برترین های فوتبال استان زنجان در آیینی از به همت محیط زیست تقدیر شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری از زنجان، از سوی سازمان حفاظت محیط زیست و فدراسیون فوتبال، از بهمن عمولر، صیاد بهرامی، علی بیگدلی، مهدی حسین خانی، مرتضی سهرابی، غفور بدری و زهره خداوردی امروز تقدیر شدند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان زنجان در این جلسه با اشاره به اینکه فوتبال یکی از ورزش هایی است که می توان به عنوان صنعت از آن بهره جست، اظهار کرد: باید در راستای گسترش این ورزش فعالیت کنیم.

محمد رضا یافتیان با اشاره به اینکه امر به ورزش امر به معروف است، اضافه کرد: با توجه به جذابیت رشته فوتبال باید از این ظرفیت در راستای فرهنگ سازی استفاده شود.

وی افزود: باید به سمتی حرکت کنیم که در استان زنجان حداقل یک تیم در لیگ های برتر فوتبال کشور حضور داشته باشد و برای این موضوع باید از ظرفیت ادارات برای حمایت از این بخش استفاده شود.

رییس هیأت فوتبال استان زنجان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه بسیاری از علاقه مندان به حوزه ورزش وقت و انرژی می گذارند، عنوان کرد: خود این وقت و انرژی یک سرمایه است.

نادر بلباسی با بیان اینکه امروز محیط زیست را در کنار فوتبال می بینیم، اضافه کرد: ورزش و محیط زیست مکمل هم هستید.

وی با بیان اینکه در محیط زیست احساس قربت نمی کنیم، بیان کرد: مدیر کل محیط زیست استان زنجان عضو افتخاری هیأت فوتبال می شود.

رییس هیأت فوتبال استان زنجان با بیان اینکه کمیته مدیران استان زنجان برای مدیران علاقه مندان تشکیل خواهد شد، اضافه کرد: برخی مدیران تصور می کنند برای کمک به فوتبال نیاز به هزینه های کلان هست اما این تصور اشتباه است و هیأت فوتبال برای فعالیت نیازهای حتی جزیی دارد.

انتهای پیام/73009
کلید واژه ها: فوتبالبرترین های فوتبالاستان زنجانحفاظت محیط زیستمحیط زیستزنجانسازمان حفاظت محیط زیستاستانبرتر فوتبال کشوراستفادهبرترورزشبرترینزیستمحیطامر به معروففوتبال کشوررشته فوتبالتقدیرظرفیتاشارهحفاظتفرهنگ سازیاز بهرییس هیأتکنیمفدراسیونخبرگزاریمحمد رضاخداوردیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.