جمشیدیان: تنها فردی که می تواند سپاهان را از بحران نجات دهد، نویدکیاست/ استعفای محرم جنبه احساسی داشت
فوتبال ایران

جمشیدیان: تنها فردی که می تواند سپاهان را از بحران نجات دهد، نویدکیاست/ استعفای محرم جنبه احساسی داشت


شرایط از روزی تغییر کرد که سپاهان از جام حذفی کنار رفت.

– ” پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان گفت: شرایط از روزی تغییر کرد که سپاهان از جام حذفی کنار رفت.

احمد جمشیدیان در گفت وگو با میزان، در خصوص تساوی سپاهان” مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: نیمه اول دو تیم بازی خوبی را ارائه ندادند و بیشتر بازی در میانه میدان دنبال شد.

نیمه دوم سپاهان خیلی بهتر شد و حملات زیادی را روی دروازه ذوب آهن ایجاد کرد؛ اما بازیکنان نتوانستند به خوبی از آن استفاده کنند.

*سپاهان از لحاظ کیفیت فنی بازنده نبوده و نیست وی افزود: دربی ها در شهر های مختلف مخصوصاً اصفهان همیشه جذابیت های خاص خود را داشته است.

سپاهان برای فرار از بحران به 3 امتیاز این بازی احتیاج داشت و این یک امتیازی که کسب کردند اصلاً به نفع تیم نخواهد بود.

فشار هایی که این روز ها به سپاهان وارد می شود روحیه و انگیزه بازیکنان را از بین برده است.

جمشیدیان تصریح کرد: عادلانه بخواهیم نگاه کنیم، سپاهان از لحاظ کیفیت فنی تیم بازنده نبوده و نیست، اما شرایط لیگ ثابت کرد که فوتبال زیبا کارساز نیست؛ وگرنه شرایط برای سپاهان اینطور پیش نمی رفت.

با ستاره هایی که داریم، شاید از قهرمانی لیگ کنار رفته باشیم؛ اما برای کسب سهمیه و نایب قهرمانی مدعی هستیم.

*شرایط از روزی تغییر کرد که این تیم از جام حذفی کنار رفت پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان در خصوص استعفای محرم نویدکیا گفت: سپاهان از ابتدا لیگ را به عنوان یک تیم مدعی شروع کرد.

عملکرد خوب آنها، هواداران را امیدوار کرد که امسال تا آخرین لحظه می جنگند و قهرمان لیگ می شوند؛ اما شرایط از روزی تغییر کرد که این تیم از جام حذفی کنار رفت و باعث شد بازیکنان روحیه و انگیزه خودشان را از دست بدهند و در لیگ از کورس قهرمانی باز ماندند.

*روزی که محرم به سپاهان آمد، در کارنامه اش چند قهرمانی لیگ نبود وی در ادامه گفت: مشکل گل خوردن سپاهان با آمدن رشید مظاهری حل شده است؛ اما از آن طرف مشکل گلزنی سپاهان با وجود ستارگانی که در این خط دارد باعث شده تیم نتیجه نگیرد.

با توجه به اینکه نویدکیا از خانواده سپاهان است؛ پس تصمیمی که می گیرد نشان می دهد که او به این نتیجه رسیده که شاید نمی تواند به سپاهان کمک کند.

این استعفا بیشتر جنبه احساسی داشت.

روزی که محرم به سپاهان آمد، در کارنامه اش چند قهرمانی لیگ نبود و یک برنامه سه ساله داشتند تا محرم بتواند تیم را به ثبات برساند.

*نویدکیا برود در این مقطع لطمه بزرگی به تیم خواهد خورد جمشیدیان افزود: سپاهان از برنامه ها عقب نیست چون بازی های لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارند و این اتمام کار نیست.

به نظر من نویدکیا باید در سپاهان بماند تا از آن برنامه ریزی ها عقب نمانند، شاید قهرمان نشوند؛ اما سهمیه را می توانند بدست بیاورند.

به شخصه مخالف رفتن نویدکیا هستم؛ زیرا اگر او برود در این مقطع لطمه بزرگی به تیم خواهد خورد.

مربی کارکشته ای هم نداریم که بگوییم الان بیاید و معجزه کند.

مطمئناً با رفتن محرم، تیم لطمه هایی به مراتب بیشتر از این خواهد خورد.

*مربی جدید ممکن است همین امتیازات هم از دست بدهد پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان در این رابطه افزود: سپاهان شاید صلاحش به این باشد که با نویدکیا ادامه دهد و از هواداران عزیز هم می خواهم که به او فرصت بدهند.

اگر نویدکیا برود چه کسی را می خواهند جایگزینش کنند؟ نهایتاً یک خارجی می آورند، تیم را که نجات نمی دهد هیچ؛ بلکه یک هزینه هنگفتی هم روی دست باشگاه می گذارد.

جمشدیان در پایان خاطرنشان کرد: مربی جدید ممکن است همین امتیازات هم از دست بدهد و چیزی به داشته های تیم اضافه نکند.

تیم را نویدکیا بسته؛ پس تنها کسی که می تواند راه حلی برای فرار از بحران پیدا کند تنها خود اوست.

اگر تا پایان فصل موفق نشد، آن موقع می توانند درباره او تصمیم بگیرند.

کلید واژه ها: سپاهانبازیجمشیدیانتیم فوتبال سپاهانجام حذفیذوب آهنذوب آهن اصفهاناحمد جمشیدیانفوتبال سپاهانامتیازاصفهانشرایطتغییربحرانتیم فوتبالروزیحذفیکناربازیکناننیمهنیمه اولپیشکسوتاستفادهگفت وگودربی هاجذابیتفوتبالدروازهکیفیتمختلفمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *