فوتبال ایران

روزی که دزد به ماشین امیر قلعه نویی زد (+عکس) | – سالها قبل


– سالها قبل که فوتبال حرفه ای نشده بود ، وسیله تردد فوتبالیستها ،موتور،رنو،پیکان و یا اتوبوس شرکت واحد بود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال در خرداد سال 1369 و در فینال اولین رقابت باشگاهی کشور موسوم به لیگ قدس موفق شد پرسپولیس را در فینال با دو سانتر قلعه نویی و دو گل عباس سرخاب و صمد مرفاوی با نتیجه دوبر یک شکست دهد و با همین پیروزی به رقابت های جام باشگاه های آسیا رفت و در آن رقابت ها در مرداد ماه سال 1370قهرمان آسیا شد.

آنها در حالی در مرداد ماه با درخشش قلعه نویی و دیگر بازیکنان موفق به قهرمانی در جام باشگاه های آسیا شدند که هافبک آبی ها در اوایل آن سال اردیبهشت ماه خوبی را سپری نکرده بود.

قلعه نویی که در آن سالها دارای رنوی مدل 69نقره ای رنگ بود در کنار پارک شفق خودرویش را پارک کرده بود که خودرویش مورد دستبرد قرار گرفت و دزدها آن را به سرقت بردند.

خبر رسانی کیهان ورزشی مبنی بر سرقت سنگین رنو قلعه نویی و پیشنهاد مژدگانی با شماره تماس شش شماره ای آن سالها توسط قلعه نویی به یابنده خودرو رنو نقره ای بعد از سی سال شاید برای خود قلعه نویی که این روزها یکی از بزرگان فوتبال ایران باشد خاطره انگیز و یادآور دوران پرشکوه جوانی باشد.

کلید واژه ها: جام باشگاه های آسیاقلعه نوییباشگاه های آسیاباشگاه هایباشگاهقلعهاتوبوس شرکت واحدرقابتامیر قلعه نوییآسیافوتبالفوتبالیستهاکیهان ورزشیمردادفینالعباس سرخابصمد مرفاویشرکت واحدپارکاردیبهشتپرسپولیسموفقبازیکنانخبرگزاریپارک شفققهرمانیاستقلالگل عباساتوبوسمرفاویمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *