اظهارات سرمربی لاتزیو علیه طارمی؛ بازیکن پورتو VAR را هم دور زد - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

اظهارات سرمربی لاتزیو علیه طارمی؛ بازیکن پورتو VAR را هم دور زد – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مصاف لاتزیو رفت و این بازی جنجالی در پایان با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید تا تیم پرتغالی راهی مرحله بعد شود.

مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان شب گذشته در یک صحنه جنجالی در دقیقه ۳۰ بازی روی زمین افتاد و داور این اقدام بازیکن ایرانی را تمارض تشخیص داد و به او کارت زرد داد اما این پایان کار نبود و داور به سراغ VAR رفت و در نهایت کارت زرد طارمی را لغو و پنالتی را به نفع پورتو اعلام کرد تا ستاره ایرانی گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

ساری سرمربی لاتزیو بعد از این به شدت به این صحنه اعتراض کرد و طارمی را متهم به تمارض کرد و گفت: به نظرم در تاریخ فوتبال اولین بار است که یک تمارض و شبیه سازی به پنالتی تبدیل شده است. من آنجایی که داور این صحنه را بررسی کرد حضور داشتم. بدون شک شما نمی توانید پنالتی را از روی تصویر تشخیص دهید.

وی افزود: پای میلینکوویچ هرگز به سمت بازیکن پورتو (طارمی) حرکت نمی‌کند بلکه برعکس پای بازیکن پورتو به طرف بازیکن ما حرکت کرد. بدون شک این یک تلاش از سوی بازیکن پورتو برای پنالتی گرفتن بود.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.