نیمار: در آستانه بازی برای رئال مادرید بودم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

نیمار: در آستانه بازی برای رئال مادرید بودم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


نیمار می گوید در سال های اولیه فوتبالش در آستانه پیوستن به رئال مادرید بوده اما بعد از دلتنگ شدن برای خانه اش تصمیم گرفته است به این باشگاه نرود.

به گزارش طرفادری و به نقل از گل، نیمار، مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن یکی از برترین بازیکنان نسل خودش محسوب می شود که سابقه بازی در بارسلونا و پاری سن ژرمن را نیز دارد. حال او در گفتگویی فاش کرده است که فرصت رفتن به رئال مادرید در دوران جوانی را رد کرده است. او در این باره گفت:

وقتی ۱۰ سال داشتم، رئال مادرید برای شرکت یک تست دعوت کرد. خیلی خوشحال بودم و تمرینات این باشگاه را از نزدیک دیدم. دوران کهکشانی ها بود. یکی از بازی های این تیم را تماشا کردم و فکر می کنم تمام گل هایشان را بازیکنان برزیلی زدند. فکر کنم دو گل رونالدو زد و یک گل هم روبینیو، خولیو باپتیستا از روی ضربه ایستگاهی گل زد و یک گل هم روبرتو کارلوس زد. بعد از بازی با آنها عکس انداختم و خیلی خوشحال بودم. یک هفته آنجا برای تست آنجا بودم. ۴ یا ۵ روز طول کشید. در روز پنجم می خواستند مرا به مسابقات قهرمانی در بارسلونا ببرند اما رئال را ترک کردم چون واقعا دلتنگ خانه شده بودم و می خواستم به خانه برگردم. تقریبا همه چیز برای بازی کردن در رئال مادرید برایم آماده شده بود اما به خانه برگشتم.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.