فوتبال ایران

استقلال شرایط پرسپولیس را داشت برای سقوط نکردن می جنگید!


پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید یحیی گل محمدی سرمربی این تیم به دلیل مشکلات انگار 30 سال پیر شده است! سپهر حیدری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که اخیراً هم به تمرینات این تیم رفته بود، – پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید یحیی گل محمدی سرمربی این تیم به دلیل مشکلات انگار 30 سال پیر شده است! سپهر حیدری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که اخیراً هم به تمرینات این تیم رفته بود، با اشاره به مشکلات این تیم گفت: وقتی به تمرین رفتم، انگار یحیی گل محمدی (سرمربی پرسپولیس) 30 سال پیر شده بود.

یحیی با پرسپولیس قهرمان شده و راه برانکو را ادامه داده است.

او به فینال آسیا هم رسیده و الان باید پایش را روی پایش بیندازد و کیف کند! وی ادامه داد: هم هوادار حرص می خورد هم سرمربی تیم.

نمی دانند هفته بعد مدیرعامل چه کسی است.

این مشکلات به خاطر عدم ثبات مدیریت است.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه هر مدیری به این باشگاه می آید به دنبال گرفتن عکس یادگاری است، تصریح کرد: یک آتلیه با عکس پرسپولیس بگذارند تا کسانی که می خواهند در این آتلیه عکس بگیرند! یکسری مدیر آمده اند و رفته اند و فقط عکسشان را گرفته اند.

فقط پدر هوادار در می آید! حیدری که در برنامه ورزشگاه حاضر شده بود، ادامه داد: با نهایت احترامی که برای استقلال قائل هستم باید بگویم اگر دو تیم را در یک حالت قرار بدهیم یعنی اگر استقلال شرایط پرسپولیس را داشت، این تیم الان برای پلی آف می جنگید؛ مثل شرایط ذوب آهن در جدول.

(منظور پلی آف سقوط نکردن به لیگ دسته اول است که این روش الان در لیگ مرسوم نیست) وی گفت: انواع و اقسام مسائل روانی روی پرسپولیس است.

پنجره (نقل و انتقالات) هنوز باز نشده، بسته می شود.

انگار یک نفر پشت در نشسته است!
کلید واژه ها: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیستیم فوتبال پرسپولیسپرسپولیستیم فوتبالیحیی گل محمدیپیشکسوتمشکلاتسرمربیفوتبالگل محمدیسپهر حیدرییحییپیشکسوت پرسپولیستمرینمحمدیتمریناتحیدریادامهفینال آسیارفتهمدیرعاملسپهرپایشبرانکوهوادارقهرمانمدیریتشرایطاشارهفینالمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *