دومنک تورنت: بارسلونا بدترین قرعه ممکن برای ما بود؛ این تقابل خاصی برای من است - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

دومنک تورنت: بارسلونا بدترین قرعه ممکن برای ما بود؛ این تقابل خاصی برای من است – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


دومنک تورنت، سرمربی گالاتاسارای در مصاحبه با رسانه های ترک در مورد تقابل با بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صحبت کرد. او بارسلونا را یکی از روی فرم ترین تیم های اروپا و سخت ترین قرعه ممکن برای تیمش می داند. به گزارش طرفداری و به نقل از اسپورت، دومنک تورنت در مورد تقابل با بارسلونا گفت:

بارسلونا یکی از تیم هایی است که در حال حاضر در اروپا در بهترین فرم ممکن قرار دارد. ژاوی به خوبی می داند چگونه باید بازی کنند. آن ها نقل و انتقالات خوبی داشتند چون تیمشان قوی تر شده است. آن ها مقابل ناپولی نشان دادند قادر به انجام چه کارهایی هستند. بارسلونا ما را زیاد سورپرایز نخواهد کرد. ما می دانیم آن ها هم از نظر هجومی و هم از نظر دفاعی چقدر خوب هستند.

دومنک تورنت سابقه حضور در بارسلونا به عنوان دستیار پپ گواردیولا از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ را دارد و به خوبی با فضای این باشگاه آشناست. مربی دروازه بانان گالاتاسارای نیز سابقه کار در بارسلونا را دارد و در کل چهره های آشنای زیادی برای بارسایی ها در گالاتاسارای وجود دارد. تورنت در این مورد گفت:

این بازی خاصی برای ماست. ما سال ها پیش در بارسلونا کار کردیم. مربی دروازه بان های ما سابقه کار در بارسلونا به مدت ۲۲ سال را دارد. بارسا تیمی است که به خوبی می شناسم. من نیز آن جا کار کردم. بارسا تیمی است که ما از آن حمایت می کنیم. دیداری خاص خواهد بود اما ما از خودمان دفاع می کنیم و بهترین عملکرد ممکن را خواهیم داشت. تیم های سختی در قرعه کشی بودند اما بارسا بدترین قرعه ممکن برای ما بود. منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *