آنچلوتی: بیل و آلابا فردا بازی نخواهند کرد؛ قبل از بازی با پاری سن ژرمن دو فینال در پیش داریم - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

آنچلوتی: بیل و آلابا فردا بازی نخواهند کرد؛ قبل از بازی با پاری سن ژرمن دو فینال در پیش داریم – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


رئال مادرید فردا از ساعت  ۲۱:۰۰ به وقت تهران و از هفته ۲۶ رقابت های لالیگا میهمان رایو وایکانو خواهد بود.

طرفداری | به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

فردا بازی سختی خواهد بود. رایو خیلی خوب بازی می کند، مخصوصاً در خانه؛ اما بازیکنان ما آماده هستند. نسبت به این فصل خوشبین هستم. بعد از سوپرکاپ، طی ماه اخیر خوب نبوده ایم اما حالا احساس بهتری داریم. یک هفته کامل فرصت تمرین و بهبودی داشتیم.

گرت بیل و آلابا فردا بازی نخواهند کرد. آنها احساس خستگی می کردند. 

جنگ روسیه و اوکراین؟ چنین اتفاقی در سال ۲۰۲۲ باورنکردنی است. باید به اینکه چگونه زندگی هایمان تغییر خواهد کرد فکر کنیم و امیدوارم زودتر این موضوع حل شود. پدر بزرگم در جنگ جهانی اول حضور داشت و پدرم هم در جنگ جهانی دوم، بنابراین می دانم چه چیزی در جریان است. من و رئیس با لونین صحبت کردیم. می خواستیم حمایت و محبت خود را به او نشان دهیم. وضعیت وحشتناکی است. باید به او نزدیک باشیم. لونین نگران است چون افراد خیلی نزدیکی از او در کیف زندگی می کنند، مادر و دوستانش آنجا هستند… البته که این مسئله روی او تاثیر دارد.

آسنسیو احساس بسیار خوبی دارد و شرایط جسمانی اش هم بسیار خوب است. گل های مهم زیادی به ثمر رسانده و بسیار متمرکز است.

بارسلونا؟ تمام بازی های آنها را تماشا کرده ام. روز گذشته آنها نمایش بسیار کاملی ارائه کردند.

این دو بازی قبل از جدال با پاری سن ژرمن حکم فینال را دارند. بهترین ترکیبم را مقابل رایو و رئال سوسیداد استفاده خواهم کرد.

بازی بدون کاسمیرو؟ استفاده از جانشین های او در این دو بازی ایده خوبی است، اما این بازی ها دوستانه نیستند. من از بهترین بازیکنانم استفاده خواهم کرد. تونی کروس می تواند جای کاسمیرو بازی کند. لازم نیست او را آنجا امتحان کنیم، قبلاً در این پست بازی کرده است. لازم نیست بازی بدون کاسمیرو و مندی را امتحان کنم. بازیکنانم بسیار با تجربه هستند و من آنها را می شناسم. قبل از بازی با پاری سن ژرمن دو فینال پیش رو داریم.

عملکرد ضعیف تیم در نیمه های نخست؟ مشکل ما جسمانی نیست. ما از لحاظ تاکتیکی و فیزیکی خوب کار می کنیم. مقابل رایو باید سعی کنیم با تمرکز بالاتری بازی را شروع کنیم. سعی در تغییر برخی چیزها داریم، تا بیشتر پرس کنیم، و انرژی بیشتری صرف کنیم… بازیکنانم می توانند این کار را انجام دهند.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.