استقلال
فوتبال ایران

استقلال با پیروزی مقابل پرسپولیس قهرمان لیگ می شود


مهدی حاج محمد پیشکسوت آبی های پایتخت ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی مقابل فجر مدعی شد که استقلال با پیروزی مقابل پرسپولیس قهرمان لیگ می شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان اگر بتوانند در بازی مقابل پرسپولیس پیروز میدان شوند، می‌توانند عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کنند.

مهدی حاج محمد، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل فجرسپاسی در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:

استقلال راضی‌کننده بازی کرد. این تیم دارد حرفه‌ای بازی می‌کند. این تیم اگر خوب بازی کند و امتیاز نگیرد، همه به آن امتیازها فکر می‌کنند که چرا آن امتیازها از دست رفته است اما اگر این تیم امتیاز بگیرد و خوب بازی نکند، اهمیتی ندارد چون در پایان همه به آن نتیجه نهایی و امتیاز کسب شده فکر می‌کنند. کار استقلال پسندیده است. شاگردان فرهاد مجیدی دارند سه امتیاز بازی‌های خود را به دست می‌آورند و دارند به اهداف خود می‌رسند.

این پیشکسوت آبی های پایتخت با بیان این که داربی پایتخت می‌تواند قهرمان این فصل از رقابت‌های لیگ برتر را تعیین کند، خاطرنشان کرد:

استقلال از نظر نتیجه دارد کارهای خود را پیش می‌برد. در حال حاضر آبی‌ها ۵ امتیاز جلوتر از پرسپولیس هستند. استقلال اگر داربی را با پیروزی پشت سر بگذارد، به طور قطع قهرمان می‌شود. استقلال باید تمام برنامه‌های خود را روی داربی بگذارد. استقلال اگر بتواند در داربی نتیجه بگیرد، می‌تواند قهرمانی را برای خود قطعی کند.

حاج محمد با تاکید روی این مساله که تنها تیم‌های استقلال و پرسپولیس مدعی قهرمانی لیگ برتر هستند، گفت:

تیم‌های دیگر باید برای سومی تلاش کنند. با وجود امتیازات کسب شده الان فقط تیم‌های استقلال و پرسپولیس مدعی قهرمانی هستند و به خاطر همین مساله به حساسیت داربی اضافه می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که شاگردان فرهاد مجیدی در چه نقاطی ضعف فنی دارند؟ گفت:

این که می‌گویند استقلال نیاز به بازیکن بازی‌ساز دارد، درست است اما استقلال نباید روزبه چشمی را  دفاع وسط بگذارد چون این بازیکن قلدر است و ممکن است پنالتی بدهد. باید روزبه چشمی یک خط جلوتر بیاید و من اگر بودم این بازیکن را در پست دیگری می‌گذاشتم.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا آبی‌پوشان پایتخت در پایان فصل می‌توانند قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شوند؟ گفت:

هیچ چیزی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. در حال حاضر استقلال بیش‌تر از پرسپولیس شانس قهرمانی دارد و باید دید در بازی‌های آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *