امیدوارم بازی فردا در شان لیگ دسته اول فوتبال باشد | سرمربی
فوتبال ایران

امیدوارم بازی فردا در شان لیگ دسته اول فوتبال باشد | سرمربی


سرمربی تیم فوتبال ویستا توربین تهران گفت: امیدوارم باری فردای تیم ما با استقلال ملاثانی در شان لیگ دسته اول فوتبال کشور باشد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر”، سید میلاد بلادی عصر امروز جمعه در نشست خبری پیش از بازی این تیمش مقابل استقلال ملاثانی اظهار کرد: امیدوارم فردا شاهد یک بازی جوانمردانه از سوی دو تیم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ویستا توربین تهران افزود: تیم ملاثانی از لحاظ فنی و تاکتیکی، کادر فنی و بازکنان جزو تیم های با شخصیت و با تجربه لیگ یک کشور است.

وی با بیان اینکه بازیکنان ما هم دارای چنین خصوصیاتی هستند، تصریح کرد: امیدوارم بازی فردا در شأن لیگ یک آزادگان کشور باشد و بتوانیم بدون هیچ حاشیه ای و فقط از لحاظ فنی دل بینندگان این بازی را شاد کنیم.

بلادی گفت: نتیجه در بازی مشخص خواهد شد و قطعاً هر دو تیم به دنبال پیروزی هستند و ما نیز هدفمان کسب 3 امتیاز از این دیدار است.

وی به شرایط بازیکنان این تیم اشاره کرد و افزود: تقریباً همه بازیکنان را در اختیار داریم، البته تعدادی را برای بازی فردا به دلیل مصدومیت و یا چهار اخطاره بودن نداریم اما مطمئناً بازیکنان جایگزین هم کمتر از آنها نیستند.

سرمربی تیم فوتبال ویستا توربین تهران بیان کرد: در پایان باید از مهمان نوازی مردم خونگرم آبادان که زمین تمرین را در اختیار ما گذاشتند تشکر و قدردانی کنم و از خداوند سلامتی همه مردم ایران را خواستارم و امیدوارم بیماری
کلید واژه ها: لیگ دسته اول فوتبالویستا توربین تهراناستقلال ملاثانیبازیفوتبالویستا توربینلیگ دسته اول فوتبال کشورلیگ دسته اولملاثانیتیم فوتبالنشست خبری پیش از بازیفردادسته اوللیگ دستهبازی جوانمردانهاستقلالکشورسرمربیتوربینلیگ یکفوتبال کشورکسب 3 امتیازتهرانلیگ یک کشورجوانمردانهویستانشست خبریبازیکنانکادر فنیآزادگانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *