مسی و رونالدو نباید از بارسا و رئال جدا می‌شدند - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

مسی و رونالدو نباید از بارسا و رئال جدا می‌شدند – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دو مورد از غیر منتظره ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال در سال های گذشته رخ داد. جایی که ابتدا کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۸ و بعد از پشت سر گذاشتن ۹ فصل شگفت‌انگیز در رئال مادرید و بردن تمام جام های ممکن با این تیم، تصمیم به جدایی گرفت و به یوونتوس پیوست.

سه سال بعد از این اتفاق رقیب او یعنی لیونل مسی نیز بعد از عدم توافق با بارسلونا برای تمدید قرارداد این تیم را ترک کرد و به پاری سن ژرمن پیوست. با این حال نه رونالدو و نه مسی نتوانستند در تیم های جدید خود همان رویه همیشگی را ادامه دهند. رونالدو نتوانست به یوونتوس در راه رسیدن به جام اروپایی کمک کند و نهایتاً در تابستان گذشته به منچستریونایتد پیوست. از طرف دیگر عملکرد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن نیز تا به اینجای فصل خیلی امیدوارکننده نبوده است.

میشل پلاتینی، اسطوره فوتبال فرانسه، معتقد است که تصمیم رونالدو و مسی برای جدایی از رئال مادرید و بارسلونا و پیوستن به یک تیم بزرگ دیگر خیلی درست نبوده است ‌ او گفت: “من به رونالدو و مسی احترام می گذارم، اما در ۳۲ سالگی بازنشسته شدم. می توانستم به بارسلونا یا مارسی بپیوندم، اما می خواستم با باشگاهی که با آن تاریخ‌سازی کرده بودم، شناخته شوم. رونالدو در رئال مادرید بود و مسی در بارسلونا. اگر من جای آنها بودم، به آمریکا یا چین می رفتم، نه به باشگاه بزرگ دیگری.”

بیشتر بخوانید: جدال فاینورد و جهانبخش با پارتیزان در لیگ کنفرانس اروپا سلب میزبانی دیگری از روسیه بعد از حمله به اوکراین قطع همکاری منچستریونایتد با شرکت هواپیمایی روسی

۲۵۳ ۲۵۱منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.