پپ لیندرز: فیرمینو در فینال غایب خواهد بود؛ احتمال حضور ژوتا وجود دارد - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

پپ لیندرز: فیرمینو در فینال غایب خواهد بود؛ احتمال حضور ژوتا وجود دارد – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


مربی لیورپول اعتقاد دارد که این تیم تمام توانش را برای پیروزی در فینال به کار خواهد گرفت.

طرفداری | روز یک‌شنبه در فینال رقابت‌های لیگ کاپ فوتبال انگلستان، چلسی و لیورپول به مصاف هم خواهند رفت. مطابق معمول، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی‌های لیگ کاپ حاضر نشد تا پپ لیندرز به عنوان دستیار او، این مسئولیت را بر عهده بگیرد. لیندرز در کنفرانس خبری از وضعیت لیورپول برای این فینال صحبت کرد:

وضعیت بابی در دو روز آینده مشخص خواهد شد. او برای فینال در دسترس نخواهد بود اما امیدواریم که هر چه زودتر به تیم اضافه شود. ژوتا تا الان مشکل یا عکس العمل منفی نداشته است که نشانه خوبی است. غیبت او قطعی نیست، اما کار ساده‌ای برای رسیدن به فینال نخواهد داشت.

لیندرز اشاره جزئی به حمله روسیه به اوکراین داشت:

این یک جنگ است. اتفاقی که یک ناامیدی بزرگ برای جوامع انسانی محسوب می‌شود.

اگر به باشگاه‌های بزرگ مختلف در سطح فوتبال جهان نگاه کنید، همگی دارای شخصیت ویژه باشگاه خود هستند. در بازی روز شنبه هر چیزی که در توان داریم را به کار خواهیم گرفت. ما هوادارانمان را می‌بینم، صدایشان را می‌شنویم و احساسشان می‌کنیم. این رقابت فقط به تیم بزرگسالان ما مربوط نمی‌شود و تمام رده‌های باشگاه در آن نقش دارند. 

یورگن کلوپ پیش از این حضور کایومین کلهر در دروازه لیورپول برای فینال لیگ کاپ را تایید کرده بود: 

 کلهر مثال خوبی برای این مسئله است. حضور او در بازی فینال نشان می‌دهد که یک مسیر داخلی برای دروازه‌بانان جوان باشگاه وجود دارد. دیدن این که یک دروازه‌بان جوان به مسابقه فینال می‌رسد لذت‌بخش است. زمانی که کلهر به باشگاه پیوست، من مربی تیم زیر ۱۶ ساله‌ها بودم. از همان زمان توانایی‌هایی که الان به نمایش می‌کشد را در او می‌دیدیم. مسیر صحیح رسیدن به تیم اصلی نیازمند صبر و ایمان به خود است.

یورگن کلوپ برای من چیزی فراتر از یک مربی است. همکاری با او خوشحال‌کننده است و از این بابت سپاس‌گزار او هستم. رابطه ما بر اساس احترام و اعتماد است و همه برای اظهار نظر در مورد شرایط تیم آزاد هستند. 

تا همین‌جای مسابقات هم بازی‌های فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده‌ایم و پس فردا به مصاف تیم قهرمان چمپیونز لیگ خواهیم رفت. می‌دانیم که بازی سختی در پیش داریم. منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.