استقلال
فوتبال ایران

تعویق افتادن خدمت محمد حسین مرادمند فقط در صورت دعوت به تیم ملی در اردوی پیش رو


محمدحسین مرادمند در صورت دعوت به تیم ملی می‌تواند به فوتبالش در استقلال ادامه بدهد و خدمت سربازی‌اش را به تعویق بیندازد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اگرچه مسئولان استقلال در تلاش هستند تا با استفاده از تاییدیه فدراسیون فوتبال برای رجیستر نام محمدحسین مرادمند در لیست اولیه تیم ملی (قبل از مسابقات مقدماتی جام جهانی) مشکل سربازی اش را حل کنند اما این حواشی همچنان ادامه دارد.
سازمان نظام وظیفه معتقد است مرادمند که ۲۸ سالگی اش به پایان رسیده بازیکن ملی محسوب نمی‌شود و باید به خدمت سربازی برود. در این شرایط استقلالی ها می‌گویند که او در لیست اولیه ثبت نامی تیم ملی حضور داشته و بازیکن در سطح ملی نامیده می‌شود که در این صورت می‌تواند تا ۳۰ سالگی خدمتش را به تعویق بیندازد.
حالا اما یک راه دیگر برای تعویق خدمت سربازی مرادمند و ادامه بازی اش برای استقلال وجود دارد؛ اگر مرادمند در لیست آینده تیم ملی برای اردوی پیش رو و دو بازی آخر انتخابی جام جهانی با کره جنوبی و لبنان حضور داشته باشد، مشکلش موقتا حل خواهد شد.
در صورتی که دراگان اسکوچیچ نام مرادمند رادر لیست آینده تیم ملی قرار بدهد، آنوقت او بازیکن در سطح ملی خواهد بود و می‌تواند حداکثر تا دو سال دیگر به سربازی نرود.
البته که با توجه به حضور مدافعان لژیونر و پرتعداد در تیم های دیگر و اعتمادی که اسکوچیچ به نفرات دارد، بعید است سرمربی کروات تیم ملی مرادمند را بازهم به اردو فرابخواند اما اگر چنین اتفاقی رخ بدهد، کمک بزرگی به استقلال و این مدافع صورت گرفته است.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *