ماجرای عجیب خدمت ۴ ساله ستاره استقلال
فوتبال ایران

ماجرای عجیب خدمت ۴ ساله ستاره استقلال – اندیشه معاصر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مهاجم تبریزی اسبق استقلال در روزهایی که ماجرای خدمت سربازی فوتبالیست‌ها داغ شده است، خاطره جالبی از خدمت چهار ساله خود در دوران بازی‌اش می‌دهد.

او مدعی است ابتدا به عنوان بازیکن سرباز راهی تیم پاس شده است اما با توجه به اینکه دفترچه خدمتش را پیش از آن ارسال کرده بود و سهمیه سرباز سپاه محسوب می‌شده، با شکایت این ارگان بعد از یک سال مجبور شد بار دیگر خدمت خود را از سر گرفته و دو سال آن را دوباره پشت سر بگذارد و در این میان نیز با توجه به غیبت یکساله ‌اش، یک سال اضافه خدمت نیز نصیبش شده تا به این شکل چهار سال فوتبالی‌اش را به عنوان سرباز پشت سر بگذارد. ماجرا در از زبان مهاجم اسبق استقلال را در ادامه بخوانید.

وی در ابتدا درباره حواشی شکل گرفته درباره سربازی بازیکنان می‌گوید: ما در کشورمان قانون داریم و به هرحال هر چه قانون می‌گوید باید باشگاه‌ها رعایت کنند. خودم چهار سال خدمت سربازی‌ام طول کشید!

اکبرپور درباره ماجرای خدمت چهار‌ ساله‌اش اینطور توضیح می‌دهد: من یک سال پاس تهران بودم. اما قبلا دفترچه خدمتم را به سپاه داده بودم و مجبور شدم بعد از یک سال برگردم و سپاه خدمت کنم. مثل سربازها ساعت ۶ صبح به پادگان می‌رفتم و ساعت ٢ برگشتم سر تمرین فوتبال. سپاه در نهایت تصمیم گرفت که یک سال به ماشین سازی بروم و یک سال هم شهرداری تبریز. هم خدمت می‌کردم و صیح‌ها پادگان بودم و بعد هم که در این دو باشگاه. یک سال پاس به عنوان سرباز رفته بودم و دو فصل هم که در شهرداری تبریز و ماشین سازی که شد سه سال. بعد که فکر کرپم تمام شده دیدم یک سال هم برای من اضافه خدمت زده‌اند بابت دورانی که راهی پاس شده بودم. آموزشی و … هم رفتم که جمع این مدت چهار سال شد و به این شکل دوران سربازی‌ام گذشت.

وی در پایان گفت: فکر نمی‌کردم یک سالی که در پاس بودم را به م اضافه خدمت بزنند.زمان ما هم خدمت کردم و هم بازی خوب بود. الان تیم‌هایی نظامی باید بروند و که با این تعداد بازیکن سرباز و تعداد کم تیم‌های نظامی شرایط برای فوتبالیست‌ها سخت شده است.

انتهای پیام/*

(Visited 21 times, 21 visits today)

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1276075منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *