بوندس لیگا| هوفنهایم در 5 دقیقه پایانی از شکست خانگی، پیروزی ساخت
فوتبال ایران

بوندس لیگا| هوفنهایم در 5 دقیقه پایانی از شکست خانگی، پیروزی ساخت


هفته بیست و چهارم بوندس لیگای آلمان با پیروزی تیم خانگی تیم فوتبال هوفنهایم برابر اشتوتگارت آغاز شد.

– ، در آغاز هفته بیست و چهارم بوندس لیگای آلمان، شب گذشته (جمعه) تیم های فوتبال هوفنهایم و اشتوتگارت به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی 2 بر یک هوفنهایم میزبان خاتمه یافت.

واتارو اندو در دقیقه 58 گل نخست مسابقه را برای تیم میهمان به ثمر رساند تا به این تیم کمک کند از رده ماقبل آخر جدول بوندس لیگا به مکان شانزدهم صعود کند و موقتاً از منطقه سقوط خارج شود.

این هدف اما در نهایت برای اشتوتگارتی ها محقق نشد، چرا که آنها پنج دقیقه به پایان برتری شان را از دست دادند و دروازه شان توسط کریستوف بائوم گارتنر باز شد.

هوفنهایم اما حتی به این هم بسنده نکرد و با گلزنی مجدد بائوم گارتنر در دقیقه 90 تمام امتیازات بازی را از آن خود کرد.

اشتوتگارت با قبول این شکست اکنون با 19 امتیاز همچنان در رده ماقبل آخر جدول 18 تیمی بوندس لیگا ایستاده است.

تیم هوفنهایم اما با کسب دوازدهمین پیروزی اش 40 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

در ادامه بازی های هفته بیست و چهارم بوندس لیگا امروز پنج دیدار همزمان از ساعت 18 به وقت ایران برگزار می شود که برنامه آنها به شرح زیر است:بایرلورکوزن – آرمینیا بیلفلدبوروسیا مونشن گلادباخ – ولفسبورگفرابیورگ – هرتابرلینگروترفورث – کلنیونیون برلین – ماینتسهمچنین از ساعت 21 بایرن مونیخ صدرنشین میهمان اینتراخت فرانکفورت خواهد بود.

کلید واژه ها: هوفنهایمبوندس لیگااشتوتگارتدقیقهتیم فوتبال هوفنهایمپیروزیلیگافوتبالخانگیپایانآلمانچهارمتیم فوتبالبازیشکستبیستآغازهفتهمسابقهمیزبانمیهماندروازهمنطقهبرابربرتریگذشتهگلزنیصعودتوسطمحققمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.