جشن اولین سپاهانی صد گله (عکس) - اندیشه معاصر
فوتبال ایران

جشن اولین سپاهانی صد گله (عکس) – اندیشه معاصر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در فاصله یک ماه تا جشن تولد 23 سالگی، هاجر دباغی ستاره‌ی ملی‌پوش تیم فوتبال زنان سپاهان توانست به یک رکورد افسانه‌ای در لباس طلایی‌پوش دست پیدا کند و با درخشش امروز خود در هفته‌ی پایانی نیم‌فصل نخست لیگ فوتبال زنان، به اولین بازیکن صدگله تاریخ فوتبال زنان سپاهان بدل شد.

دباغی که جزو چهره‌های ثابت ترکیب تیم ملی است و در کارنامه‌اش سابقه‌ی خانم گلی لیگ برتر را با لباس سپاهان دارد، امروز در مصاف با کیان نیشابور و در روز برتری 8 گله شاگردان بیان محمودی، توانست 5 بار برای تیمش گل بزند و شمار گل‌های خود را از عدد 100 عبور داد.

هاجر دباغی که تا پیش از مسابقه امروز موفق به ثبت 96 گل شده بود، با گلات گلزنی امروز توانست 101 گله شود.

باشگاه سپاهان با انتشار پوستر ویژه‌ای نسبت به این مسئله واکنش نشان داد؛ ضمن آن‌که بعد از درخشش امروز هاجر دباغی، این بازیکن در کنار همبازیان خود جشن رکورد ویژه به دست آمده را برگزار کرد.

پدیده‌ی جوان تیم فوتبال زنان سپاهان در پستی اینستاگرامی درباره تاریخ‌سازی خود نوشت: «101 گل، خوشحالم بابت ثبت اين ركورد براي تيم محبوبم، ممنون از همه‌ی هم‌تیمی‌های عزيز، كادرفنی و مديريت باشگاه كه در 5 سال اخير حمايت‌های ويژه‌ای از بنده داشتن.» او هم‌چنین در پایان پیامش نام سپاهان را نوشت و دو قلب زرد در کنار نام باشگاه خود قرار داد.

انتهای پیام/*

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1276077منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.