واکنش قاطع پورتو به منتقدان طارمی | شما همه بی سواد هستید!
فوتبال جهان

واکنش قاطع پورتو به منتقدان طارمی | شما همه بی سواد هستید!


باشگاه پورتو پرتغال به منتقدان پنالتی مهدی طارمی مهاجم این تیم در دیدار با لاتزیو ایتالیا واکنش نشان داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، پنالتی مهاجم ایرانی پورتو در دیدار پنجشنبه شب مقابل لاتزیو در چارچوب بازی های مرحله پلی آف لیگ فوتبال اروپا موجب انتقاد ایتالیایی ها از سیستم ویدئو چک شد.

باشگاه پرتغالی نیز به این موضوع واکنش جالبی نشان داده است.

در این بازی ابتدا تیم لاتزیو با گل دقیقه 19 ایموبیله از پورتو پیش افتاد اما مهدی طارمی” در دقیقه 31 از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند.

این پنالتی ماجرای عجیبی داشت.

داور این مسابقه ابتدا سرنگونی طارمی در محوطه جریمه لاتزیو را تمارض تشخیص داد و مهاجم ایران را با کارت زرد جریمه کرد.

در ادامه و با بازبینی این صحنه در VAR داور تصمیمش را تغییر داد و پنالتی به سود پورتو اعلام شد.

بعد از این بازی، مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو از پنالتی گرفته شده برای پورتو و بازبینی آن صحنه توسط کمک داور ویدئویی انتقاد کرد و اعتقاد داشت که روی طارمی خطایی رخ نداده بود.

این پنالتی بحث برانگیز در پرتغال هم مورد بحث و بررسی کارشناسان مختلفی قرار گرفت و بعضی از آنها اعتقاد داشتند با وجود بازبینی صحنه، مهدی طارمی تمارض و شبیه سازی کرده است.

باشگاه پورتو در خبرنامه روزانه خود به منتقدان پنالتی طارمی و مفسران و کارشناسان تلویزیونی حمله تندی انجام داد.

در بخشی از این مطلب آمده است: طارمی با گرفتن یک پنالتی در کانون توجه قرار گرفت؛ یک پنالتی غیر قابل انکار به جز در چشم برخی افراد بی سواد که در تلویزیون نظر می دهند.

این بازی با نتیجه 2 – 2 و صعود پورتو به مرحله یک هشتم نهایی این بازی ها به پایان رسید و طارمی در آن مسابقه علاوه بر گرفتن پنالتی و گل کردن آن، پاس گل دوم پورتو را هم داد و به عنوان یکی از چهار کاندیدای بهترین بازیکن دور برگشت مرحله پلی آف لیگ اروپا انتخاب شد
کلید واژه ها: پنالتیپورتولاتزیوطارمیمهدی طارمیمهاجملیگ فوتبال اروپاواکنشمائوریتزیو ساریایتالیامنتقدانبازیباشگاهپرتغالباشگاه پورتوپورتو پرتغالایتالیایی هافوتبال اروپامرحله پلی آفدیدارایرانجریمهدقیقهنشانمهدیداورایموبیلهکارت زردویدئو چکپنجشنبهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *