توقف میلان و اینتر مقابل قعرنشین ها: تعارف اسکودتو! | - تساوی
فوتبال ایران

توقف میلان و اینتر مقابل قعرنشین ها: تعارف اسکودتو! | – تساوی


– تساوی همزمان دو تیم صدرنشین سری آ مقابل قعرنشینان، جذابیت در لیگ ایتالیا را به اوج خود رسانده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک ورزشی، تیم فوتبال اینتر فرصت خوبی را که برای رساندن خود به صدرنشین جدول رده بندی سری A داشت، با قبول یک تساوی خارج از خانه از دست داد.

در آغاز هفته بیست و هفتم سری A ایتالیا، شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال اینتر میهمان جنوا بود و 90 دقیقه تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه حریف فایده ای نداشت تا بازی با تساوی صفر – صفر به پایان برسد.

اینتر در حالی به یک امتیاز این بازی بسنده کرد و 55 امتیازی شد که در صورت پیروزی با توجه به توقف خانگی میلان صدرنشین قبل از این بازی برابر اودینزه، می توانست خودش را به صدرنشین جدول برساند.

البته مردان سیمونه اینزاگی هنوز هم فرصت این کار را دارند، چرا که با یک بازی کمتر از رقیب همشهری شان، تنها دو امتیاز با روسونری اختلاف دارند.

تیم جنوا هم با این تساوی 17 امتیازی شد و همچنان در رده ماقبل آخر جدول است.

امروز سه بازی دیگر در هفته بیست و هفتم سری A برگزار می شود که در مهمترین شان از ساعت 20:35 به وقت تهران، یوونتوس میهمان امپولی خواهد بود.

برنامه کامل بازی های امروز فوتبال ایتالیا به شرح زیر است: سالرنیتانا – بولونیا، ساعت 17:35
کلید واژه ها: تیم فوتبال اینترصدرنشیناینترتیم فوتبالامتیازبازیتساویایتالیاسیمونه اینزاگیجدول رده بندیفوتباللیگ ایتالیامیلانیک امتیازتوقفجدولفرصتجنوارده بندیروسونریاینزاگیهمشهریجذابیتپیروزیرساندناختلافمیهماندروازهتابناکخانگیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.