مهدی طارمی در بین بهترین پاسورهای لیگ پرتغال
فوتبال جهان

طارمی به میلان می‌پیوندد؟


به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، روزنامه ابولای پرتغال نوشت: اخبار شنیده شده حاکی از این است که تیم آث میلان با مدیر برنامه‌های طارمی و باشگاه فوتبال پورتو تماس‌هایی گرفته و قرار است به زودی با یک پیشنهاد رسمی به سراغ مهدی طارمی برود، بنابراین احتمال انتقال مهاجم ایرانی پورتو به سری آ و تیم آث میلان در ژانویه ۲۰۲۲ وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

مهدی طارمی در بین بهترین پاسورهای لیگ پرتغال

مهدی طارمی مهرماه پارسال بادرخشش خود در لیگ برتر پرتغال، مورد توجه سرمربیان بزرگ قرار گرفت و تیم های مطرح برای جذب او پیش قدم شدند، اما باشگاه پورتو با توجه به قرارداد طارمی که در سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد با رفتن او مخالف کرد.

این بار نمایش بی نظیر طارمی در بازی رفت پورتو مقابل تیم لاتزیوی ایتالیا، توجه آث میلان و آتالانتای ایتالیایی را به خود معطوف کرده است. طارمی در این بازی با گل و پاس گلش، پورتو را به تساوی رساند و باعث صعود آن ها به مرحله بعدی لیگ اروپاشد. این تیم امیدوار است با درخشش طارمی در بازی‌های ملی و جام جهانی قطر، پیشنهادات بهتری از تیم‌های اروپایی دریافت کند.  

این درحالی است که طارمی تقریبا ۳۰ ساله است و اگر در تابستان فرصت انتقال به تیم‌های مطرح در اختیارش قرار نگیرد، احتمال دارد دیگر به تیم‌های مطرح اروپایی راه پیدا نکند، زیرا این باشگاه‌ها حاضر نیستند برای بازیکن ۳۰ ساله آسیایی قیمت هنگفتی بپردازند.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.