حمایت تمام قد باشگاه پورتو از طارمی | باشگاه پورتو در واکنش
فوتبال جهان

حمایت تمام قد باشگاه پورتو از طارمی | باشگاه پورتو در واکنش


باشگاه پورتو در واکنش به برخی انتقادات از مهاجم ایرانی شان، واکنش تندی از خود نشان داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری خبرآنلاین ، تیم فوتبال پورتو پنچشنبه شب با درخشش مهدی طارمی برابر لاتزیو به تساوی 2 – 2 رسید و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با برتری 4 بر 3 راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شد.

طارمی گل نخست پورتو را در دقیقه 31 از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف ایتالیایی کرد و سازنده گل دوم تیمش در دقیقه 68 هم بود.

اتفاق مهم این دیدار که در ورزشگاه المپیکوی شهر رُم ایتالیا برگزار می شد، در دقیقه 27 رخ داد، زمانی که مهدی طارمی درون محوطه جریمه لاتزیو سرنگون شد که داور آلمانی بازی در ابتدا به نشانه شبیه سازی، در سوت خود دمید و به طارمی کارت زرد داد اما پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدئویی (VAR)، به سود پورتو پنالتی اعلام کرد.

طارمی خودش پشت ضربه پنالتی ایستاد و گل اول و تساوی پورتو را به ثمر رساند.

باشگاه پورتو در واکنش به کسانی که معتقدند مهاجم ایرانی این تیم پرتغالی عادت به شبیه سازی پنالتی دارد و همچنین در واکنش به نحوه تحلیل این اتفاق توسط برخی مفسران تلویزیونی و انتقادشان از طارمی، پیامی منتشر کرد.

باشگاه پورتو در بخشی از خبرنامه خود با نام دراگوئس دیاریو در حمایت از مهاجم ایرانی شان نوشت: طارمی در زمان پنالتی در کانون توجه قرارمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.