تیم پرافتخار جهان مشتری مهدی طارمی شد | آخرین فرصت ستاره ایرانی پورتو برای انتقال بزرگ
فوتبال جهان

تیم پرافتخار جهان مشتری مهدی طارمی شد | آخرین فرصت ستاره ایرانی پورتو برای انتقال بزرگ


رسانه پرتغالی از پیشنهاد یک تیم مطرح به مهاجم ایرانی پورتو خبر داد.

– روزنامه ابولای پرتغال نوشت: اخبار شنیده شده حاکی از این است که تیم آث میلان با مدیر برنامه های طارمی و باشگاه فوتبال پورتو تماس هایی گرفته و قرار است به زودی با یک پیشنهاد رسمی به سراغ مهدی طارمی برود، بنابراین احتمال انتقال مهاجم ایرانی پورتو به سری آ و تیم آث میلان در تابستان 2022 وجود دارد.

مهدی طارمی مهرماه پارسال بادرخشش خود در لیگ برتر پرتغال، مورد توجه سرمربیان بزرگ قرار گرفت و تیم های مطرح برای جذب او پیش قدم شدند، اما باشگاه پورتو با توجه به قرارداد طارمی که در سال 2024 به پایان می رسد با رفتن او مخالف کرد.

این بار نمایش بی نظیر طارمی در بازی رفت پورتو مقابل تیم لاتزیوی ایتالیا، توجه آث میلان و آتالانتای ایتالیایی را به خود معطوف کرده است.

طارمی در این بازی با گل و پاس گلش، پورتو را به تساوی رساند و باعث صعود آن ها به مرحله بعدی لیگ اروپاشد.

این تیم امیدوار است با درخشش طارمی در بازی های ملی و جام جهانی قطر، پیشنهادات بهتری از تیم های اروپایی دریافت کند.

این درحالی است که طارمی تقریبا 30 ساله است و اگر در تابستان فرصت انتقال به تیم های مطرح در اختیارش قرار نگیرد، احتمال دارد دیگر به تیم های مطرح اروپایی راه پیدا نکند، زیرا این باشگاه ها حاضر نیستند برای بازیکن 30 ساله آسیایی قیمت هنگفتی بپردازند.

کلید واژه ها: طارمیپورتومهدی طارمیآث میلانپرتغالایرانیمیلانپیشنهادابولای پرتغالباشگاه فوتبالقرارباشگاهمهدیانتقالپیشنهاد رسمیباشگاه پورتوستاره ایرانیمهاجمآخرین فرصتبازیسرمربیانپرافتخاربزرگلیگ برترقراردادپرتغالیتابستانروزنامهبرنامهمهرماهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *