بنگر: پرسپولیس به زودی اختلاف امتیاز با استقلال را جبران می کند
فوتبال ایران

بنگر: پرسپولیس به زودی اختلاف امتیاز با استقلال را جبران می کند


محسن بنگر در خصوص توقف پرسپولیس برابر گل‌گهر و اینکه اختلاف امتیازی شاگردان یحیی گل‌محمدی با استقلال به 5 امتیاز رسیده است، گفت: این موضوع نمی‌تواند نگران کننده باشد چرا که پرسپولیس در سال‌های گذشته تجربه این وضعیت را داشته و در نهایت هم قهرمان شده است. زمانی که در سپاهان بازی می‌کردم بیشتر از 5 امتیاز با تیم صدرنشین فاصله داشتیم و خیلی‌ها هم فکر نمی‌کردند قهرمان شویم ولی به قهرمانی رسیدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که نتیجه دیدار روز 26 اسفند پرسپولیس و استقلال چقدر می‌تواند در سرنوشت قهرمانی تأثیرگذار باشد؟ عنوان کرد: دربی همیشه یک بازی مهم بوده و اهمیت بازی برگشت با توجه به اینکه هر دو تیم دنبال قهرمانی هستند، بیشتر خواهد شد. اختلاف امتیاز پرسپولیس با استقلال قبل از دربی نباید بیشتر از این شود و اگر این اتفاق بیفتد قطعاً کار سخت‌تر خواهد شد. پرسپولیس تیم خوبی است و فکر می‌کنم به زودی این اختلاف امتیاز را جبران کند. از هواداران هم می‌خواهم که دست از حمایت تیم برندارند.

بنگر در ارتباط با عزل شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: عزیزی خادم را نمی‌شناسم ولی با میرشاد ماجدی برخورد داشتم و ایشان انسان بسیار موجهی است. اگر می‌خواهیم این فوتبال پیشرفت کند باید مدیران فوتبالی سر کار باشند، برای ماجدی و همکارانش آرزوی موفقیت می‌کنم.

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *