پرسپولیس محکوم شد
فوتبال ایران

پرسپولیس محکوم شد


به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، کمیته وضعیت بازیکنان طبق بند یک ماده ۲۳ مقررات نقل و انتقالات، قرار رد دعوی باشگاه پیکان را درخصوص درخواست این باشگاه برای دریافت غرامت آموزشی از تیم آرمان گهر سیرجان صادر کرد.

بیشتر بخوانید:

کعبی: انگیزه دارم به پرسپولیس گل بزنم

به گزارش فدراسیون فوتبال، این کمیته درباره درخواست محمود شفیعی مبنی بر مطالبه وجه از باشگاه ورزشی مس کرمان نیز قراررد دعوی صادر کرد.

 مطالبه وجه دانیال ماهینی از باشگاه ورزشی ایران خودرو بررسی شد و نهایتا، کمیته وضعیت باشگاه ایران خودرو را به پرداخت ۱۸۲۹۰۰۰۰۰ تومان بابت اصل خواسته و پرداخت ۳۶۵۸۰۰ تومان بابت هزینه دادرسی در حق دانیال ماهینی محکوم کرد اما دعوای مازاد بر مبلغ فوق تا میزان خواسته به مبلغ ۴۲۱۰۰۰۰۰ تومان این بازیکن را مردود دانست.

در صورت عدم پرداخت محکوم به، در مهلت مقرر، مجازات‌های مقرر در ماده ۸۹ مقررات انضباطی و ماده ۱۳ مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان مصوب ۱۳۹۶ نسبت به محکوم علیه اعمال خواهد شد.

کمیته وضعیت با بررسی درخواست سعید حسین پور مبنی بر مطالبه وجه از باشگاه پرسپولیس، این تیم را به پرداخت مبلغ ۸۷۹۰۰۰۰۰ تومان بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۹۰۳۱۴۰ تومان بابت هزینه دادرسی محکوم کرد. این کمیته باقی خواسته حسین پور را مردود اعلام کرد. در صورت عدم پرداخت محکوم به، در مهلت مقرر، مجازات‌های مقرر در ماده ۸۹ مقررات انضباطی و ماده ۱۳ مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان مصوب ۱۳۹۶ نسبت به محکوم علیه اعمال خواهد شد.

با درخواست باشگاه ایران خودرو (پیکان) مبنی بر مطالبه غرامت آموزشی از باشگاه آرمان گهر سیرجان، این کمیته طبق بند یک ماده ۲۳ مقررات نقل و انتقالات، قرار رد دعوی ایران خودرو (باشگاه پیکان) را صادر کرد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *