رئال استاد شکار مجانی؛ ستاره بایرن طعمه جدید قوهای سپید
فوتبال جهان

رئال استاد شکار مجانی؛ ستاره بایرن طعمه جدید قوهای سپید


باشگاه رئال مادرید برنامه ریزی کرد تا ستاره بایرن را مجانی به خدمت بگیرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس، نشریه سپورت 1 آلمان خبر داد باشگاه رئال مادرید برای جذب رایگان گنابری ستاره بایرن مونیخ وارد عمل شد.

مدیران باشگاه مادریدی تصمیم گرفتند بعد از اتمام قرارداد گنابری با بایرن مونیخ در سال 2023 این بازیکن طراح را به خدمت بگیرند.

باشگاه بایرن مونیخ اخیرا تلاش کرد تا قرارداد گنابری را تمدید کند ولی این ستاره به دلیل پیشنهاد رئال حاضر نشد قراردادش را تمدید کند.

پیش از این رئال مادرید آلبا مدافع اتریشی بایرن را به صورت رایگان به خدمت گرفت و تبهر خاصی در استفاده از این موقعیت ها دارد.

کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن با وسوسه های رئال مادرید 7 بار پیشنهاد تمدید با پاریس را رد کرد و در تابستان پیش رو به صورت رایگان در راه رئال است.

گنابری دستمزد سالیانه 9 میلیون یورویی از بایرن می گیرد و درخواست افزایش دستمزدش به صورت سالیانه به 15 میلیون یورو شد اما بایرنی ها این درخواست را نپذیرفتند.

انتهای پیام/  
کلید واژه ها: رئال مادریدباشگاه رئال مادریدبایرن مونیخبایرنمادریدرئالستارهگنابریباشگاهقراردادرایگانباشگاه بایرن مونیختمدیدمونیخپیشنهادکیلیان امباپهخدمتپاری سن ژرمنبرنامه ریزیصورتخبرگزاریسالیانهفرانسویتابستاناستفادهسن ژرمنبازیکندستمزدمیلیونبرنامهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *