حمایت از تیم های ورزشی با استفاده از ظرفیت های صنعتی استان ها
فوتبال ایران

حمایت از تیم های ورزشی با استفاده از ظرفیت های صنعتی استان ها


مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا با بیان اینکه حمایت از تیم های ورزشی با استفاده از ظرفیت های صنعتی اهمیت دارد، گفت: استان سمنان به لحاظ صنعتی بودن از این ظرفیت می بایست استفاده کند.

– “، علیرضا رعدی ظهر شنبه در مراسم پایان دوره آموزش مربیگری سطح دو فوتسال آسیا که در سالن اجتماعات دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان برگزار شد، با اشاره به مشکلات تیم های ورزشی، بیان کرد: صنعت یکی از محرک های تیم های ورزشی است.

وی با بیان اینکه پتانسیل های عظیم استان سمنان در بخش صنعتی می تواند نقش تأثیرگذار صنعت، بر حمایت از تیم های ورزشی ایفا کند، ابراز کرد: حمایت از تیم های ورزشی با استفاده از ظرفیت های صنعتی اهمیت دارد و استان سمنان نیز از این قاعده مستثنی نیست لذا باید تلاش کرد تا پیوند بین ورزش و صنعت مستحکم تر شود.

مدرس ای اف سی ادامه داد: با توجه به استعدادهای فراوان در ورزش استان سمنان به ویژه تیم های فوتبال و فوتسال، می بایست شاهد حمایت جدّی از ورزش باشیم تا استعدادهای جوانان این استان شکوفا شود.

نقش مربیان در عملکرد تیم های ورزشی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان نیز در این مراسم با بیان اینکه نقش مربی در ورزش یکی از عوامل مهم در موفقیت تیم های ورزشی محسوب می شود، گفت: یک مربی کارآمد با استفاده از دانش و تجربه خود می تواند موجب توسعه عملکرد ورزشکاران و در نهایت تیم خود شود لذا در استان سمنان می بایست به رشد کیفی مربیان نیز توجه ویژه شود.

رضا نقدی با اشاره به اینکه ورزش یکی از اصلی ترین مؤلفه های ایجاد شور و نشاط و شادابی در جامعه است که با نهادینه کردن آن در بین عموم مردم، می توان به سمت قله های موفقیت در تمام زمینه ها پیش رفت، تاکید داشت: اولین دوره کلاس مربیگری فوتسال سطح دو آسیا امروز در حالی به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان برگزار شد که نیاز است تا همه ارگان ها به اندازه خود سهمی در رشد کیفی کمی ورزش استان داشته باشند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازمهر، اولین دوره کلاس مربیگری فوتسال سطح دو آسیا امروز در سمنان به کار خود خاتمه داد در این دوره 19 مربی حضور داشتند.

کلید واژه ها: استان سمنانصنعتورزشاستانورزشیاستفادهصنعتیکنفدراسیون فوتبال آسیاسمنانظرفیتحمایتدانشگاه فنی و حرفه ایکنفدراسیون فوتبالبیانفنی و حرفه ایفوتسال آسیاعلیرضا رعدیدانشگاه فنیفوتبال آسیااهمیتکنفدراسیونبخش صنعتیآسیامدرساستان هادانشگاهمربیگریپتانسیلای اف سیعلیرضامنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.