ملاقات پنهانی مدیران بارسا برای انتقال ستاره فوتبال جهان
فوتبال جهان

ملاقات پنهانی مدیران بارسا برای انتقال ستاره فوتبال جهان


خوان لاپورتا، جوردی کرایف و مینو رایولا اخیراً یک جلسه محرمانه برای گفت وگو در مورد ارلینگ هالند و نصیر مزرویی داشته اند و به نظر می رسد که به نتایجی نیز دست یافته اند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از اسپوتنیک، ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتموند، یکی از بازیکنانی است که با درخشش خودش در بوندسلیگا، توجه بسیاری از تیم های بزرگ را به خود جلب کرده و همه تیم های مطرح اروپایی، خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن اند.

ستاره نروژی اما دوست دارد به فوتبالش در اسپانیا ادامه دهد و همین موضوع سبب شده تا رقابت اصلی میان بارسلونا و رئال مادرید شکل گیرد و کارشناسان شانس کهکشانی ها به دلیل مشکلات اقتصادی بارسلونا بیشتر بدانند.

مدیران بارسلونا اما تمام تلاش خود شان را می کنند تا این مهاجم گُلزن و توانا را به خدمت بگیرند و برای سال های طولانی خط حمله تیم شان را بیمه کنند.

در تازه ترین تلاش ها مدیران ارشد بارسلونا با مدیر برنامه های ستاره نروژی ملاقات پنهانی داشته اند و در چند مورد با هم گفت وگو کرده اند.

طبق گزارش دیلی تلگراف، خوان لاپورتا رییس، جوردی کرایف مشاور بارسا و مینو رایولا مدیر برنامه های ارلینگ هالند اخیراً یک جلسه محرمانه برای گفت وگو درباره ارلینگ هالند و نصیر مزرویی بازیکن آژاکس داشته اند و برای به خدمت گرفتن هردو بازیکن در تابستان آینده صحبت کرده اند.

این موضوع را چند رسانه دیگر به از جمله اسپورت و موندو دیپورتیوو و سایت گل نیز تایید کرده اند و می گویند که نتایج این گفت وگو نیز بسیار خوب بوده است.

گفته می شود که حقوق ارلینگ هالند بین 25 تا 30 میلیون یورو در سال است.

مبلغ انتقال وی نیز 75 میلیون یوروخواهد بود و هنوز مشخص نیست که بارسا توانایی خرید او را خواهد داشت یا خیر، اگرچه نشانه های مثبتی از حضور آن ها در رقابت برای ستاره نروژی وجود دارد.

کلید واژه ها: بارسلوناارلینگ هالندستارهمشکلات اقتصادیبازیکنمدیرانفوتبالستاره فوتبالفوتبال جهانرئال مادریدمینو رایولاهالندکهکشانی هاکارشناسانخدمتمحرمانهاقتصادیکهکشانیاسپانیاخط حملهگفت وگومادریدمشکلاتآنلاینهمشهریطولانیرایولاانتقالپنهانییکی ازمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *