مدافع سنگالی ناپولی در لیست خرید بارسا | مدافع میانی تنومند
فوتبال جهان

مدافع سنگالی ناپولی در لیست خرید بارسا | مدافع میانی تنومند


مدافع میانی تنومند و باتجربه تیم فوتبال ناپولی در لیست خرید باشگاه بارسلونا قرار دارد.

– خبرگزاری میزان – باشگاه بارسلونا برای تقویت خط دفاعی خود این روز ها سخت به دنبال پیدا کردن مدافعان میانی است و از همین رو مدافعان تراز اول جهان از سوی مدیر برنامه های خود به بارسا لینک می شوند.

از همین رو رادیو کاتالونیا مدعی شده که بارسا” در نظر دارد کالیدو کولیبالی، مدافع میانی 30 ساله و سنگالی تیم ناپولی را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد تا در صورت جدایی پیکه، با خلا در قلب خط دفاعی خود روبرو نشود.

کولیبالی که 57 بار برای تیم ملی سنگال به میدان رفته و به همراه این تیم اخیرا قهرمان قاره آفریقا شد در فصل جاری سری آ 23 بار به میدان رفته و موفق به ثبت آمار 2 گل و 2 پاس گل شده است.

وی که سابقه بازی برای تیم های خنک بلژیک و متس فرانسه را در کارنامه دارد در حال حاضر 45 میلیون یورو ارزش دارد و آبی و اناری ها برای خرید وی باید ولخرجی کنند.

کلید واژه ها: باشگاه بارسلونامدافعمدافع میانیناپولیلیست خریدبارسلوناتیم فوتبال ناپولیکولیبالیبارساخط دفاعیمیانیسنگالرادیو کاتالونیاباشگاهتیم ملی سنگالقاره آفریقادفاعیمیدانآبی و اناریتیم فوتبالکاتالونیاخنک بلژیکرفتهلیستخریدخبرگزاریکارنامهتابستانتیم ملیمیلیونمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *