هشدار جدی به فرهاد مجیدی درباره پرسپولیس | پیشکسوت آبی پوشان
فوتبال ایران

هشدار جدی به فرهاد مجیدی درباره پرسپولیس | پیشکسوت آبی پوشان


پیشکسوت آبی پوشان گفت: با اینکه اختلاف امتیاز خوبی در صدر جدول برای آبی پوشان ایجاد شده، اما آنها نباید تصور کنند کارشان برای قهرمانی تمام شده است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازدنیای معدن، تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر هم توانست حریفش را شکست دهد تا ضمن تداوم صدرنشینی و پیروزی های متوالی اش، فاصله امتیازی اش را هم در صدر جدول با تعقیب کنندگان خود افزایش دهد.

علی چینی پیشکسوت و مربی سابق این تیم اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را از استقلال دیدیم و با ارائه این بازی خوب و سراسر تهاجمی همراه با پیروزی، پاسخ خوبی هم به آن دسته از منتقدانی که به سبک و سیاق بازی این تیم ایراد می گرفتند داده شد.

در این بازی دروازه بان حریف ستاره زمین بود و اگر نبود درخشش بی اندازه او شاید پر گل ترین پیروزی استقلال مقابل فجر رقم می خورد.

مربی پیشین آبی پوشان با اشاره به وضعیت مرادمند و یزدانی گفت: انگار هر سال یک سناریو برای متلاشی کردن استقلال وجود دارد و امسال هم فقط نوع بازی تغییر کرد.

حالا که باشگاه توانسته تیم خوبی را ببندد و این تیم خوب نتیجه می گیرد، وضعیت سربازی این دو بازیکن پیش آمد.

وی تصریح کرد: ما نمی گوییم تیم و بازیکنان ما قانون را اجرا نکنند، بلکه می گوییم قانون برای همه یکسان باشد.

اگر برای دیگران هم تا این میزان سختگیری شده بود امروز صدای ما در نمی آمد.

اما موضوع این است که همیشه ارفاق ها و چشم پوشی ها برای دیگران وجود دارد، اما به استقلال که می رسند قانون را مو به مو و حتی بیشتر از حد مجاز اجرا می کنند.

خرید پاور 850 وات شارکن SilentStorm Cool Zero full Modular با بهترین.

خرید پاور 850 وات شارکن SilentStorm Cool Zero full Modular با بهترین.

خرید کنید yektanet-logo-sign تبلیغ کارشناس فوتبال تاکید کرد: اگر قانون سربازی بازیکنان برای همه یکسان اجرا می شد الان وضعیت خیلی بازیکنان و تیم ها فرق کرده بود.

از نظر من باشگاه نباید سر این موضوع کوتاه بیاید و مردانی که در باشگاه حضور دارند و قانون را هم بلدند، باید از روش های قانونی استفاده کنند.

چینی در خصوص فاصله استقلال در صدر جدول با تعقیب کنندگانش تصریح کرد: با اینکه این فاصله اتفاق خوبی است، اما امیدوارم این 5 امتیاز فاصله باعث نشود بازیکنان ما فکر کنند کار برای شان تمام شده است.

اتفاقاً کار اصلی تیم تازه از امروز شروع شده و ما باید با تلاشی مضاعف در ادامه فصل به میدان برویم.

مدافع اسبق آبی پوشان خاطرنشان ساخت: این فاصله امتیازی فقط می تواند اعتماد به نفس تیم را افزایش داده تا با استرس و فشار و کمتری در بازی های باقی مانده به میدان بروند.

آنها باید با حفظ این فاصله در فکر افزایش آن هم باشند تا هرچه به پایان فصل نزدیک می شویم کار برای رقبا دشوار تر شود.

 
کلید واژه ها: استقلالپیروزیتیم فوتبال استقلالبازیپوشاندرباره پرسپولیسپیشکسوتپیروزی استقلالفوتبال استقلالامتیازهفته نوزدهمفرهاد مجیدیتیم فوتبالدروازه بانجدولپرسپولیسصدرنشینیمربیعلی چینیلیگ برترقهرمانیمرادمندمتوالییزدانیافزایشاختلاففوتبالدروازهتهاجمیفاصلهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *