مهدی طارمی در کنار امباپه و بنزما | نشریه اوجوگو در خصوص
فوتبال جهان

مهدی طارمی در کنار امباپه و بنزما | نشریه اوجوگو در خصوص


نشریه اوجوگو در خصوص درخشش طارمی در بازی مقابل لاتزیو گزارشی را منتشر و از وی به عنوان بهترین بازیکن پورتو مقابل لاتزیو نام برد.

– پنج شنبه شب در چارچوب دیدار برگشت پلی آف راهیابی به یک هشتم نهایی لیگ اروپا، پورتو در رم به مصاف لاتزیو رفت و با درخشش فوق العاده مهدی طارمی به تساوی رسید و راهی مرحله بعدی شد.

در مرحله بعدی که روز گذشته قرعه کشی شد، پورتو باید با تیم لیون در یک هشتم نهایی دیدار کند.

درخشش ستاره کشورمان باعث شد تا رسانه های اروپایی مخصوصا پرتغالی به تمجید از طارمی بپردازند و از حضور او در جمع بهترین بازیکنان هفته لیگ اروپا صحبت کنند.

درخشش مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان باعث شد تا فرانسیسکو سبه ، خبرنگار نشریه اوجوگو در این خصوص مصاحبه ای را انجام دهد و در جلد امروز این نشریه به تمجید از ستاره کشورمان بپردازد.

اوجوگو نوشت: مهدی طارمی جزو بهترین و موثرترین مهاجمان حال حاضر اروپاست.

او در لیگ های اروپایی توانسته آماری درخشان از خود به ثبت رساند و در کنار بنزما و پیش از امباپه با 13 پاس گل جزو بهترین ها لقب گیرد.

فرانسیسکو سبه در گزارش امروز خود نوشت: مهدی طارمی در بازی مقابل لاتزیو توانست دل مردم ایران را شاد کند و باعث شود تا هزاران نفر از ایرانیان بازی پورتو و لاتزیو را به صورت زنده تماشا کنند.

او در قامت یک قهرمان ظاهر شد و توانست بار دیگر راهی برای مردم کشورش را شگفت زده کند.

او در بازی 2 بر 2 مقابل لاتزیو نقشی حساس ایفا کرد و توانست باعث صعود پورتو به جمع 16 تیم پایانی شود.

اوجوگو در ادامه به محبوبیت بالای طارمی و سردار آزمون و حضور این 2 بازیکن در لیگ اروپا پرداخت و رقابت این 2 بازیکن را برای ایرانیان هیجان انگیز توصیف کرد.

فرانسیسکو سبه نوشت که ایرانی ها علاقه دارند تا 2 ستاره محبوب کشورشان در این رقابت بزرگ عملکردی عالی به ثبت رسانند.

کلید واژه ها: مهدی طارمیطارمیبهترین بازیکنیک هشتم نهایینشریه اوجوگوکشورمانتیم ملی فوتبال کشورماندرخششبهترین بازیکن پورتولاتزیوبهترینلیگ اروپامهدیدرخشش مهدی طارمیاروپاپورتونشریهبهترین بازیکنانیک هشتمتیم ملی فوتبالبازیکنبازینهاییمهاجمستارهدیدارمرحلهفوق العادهبعدیبازیکنانمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.