تکسیرا به نیمکت سپاهان بازمی گردد؟ |  آیا میگوئل تکسیرا
فوتبال ایران

تکسیرا به نیمکت سپاهان بازمی گردد؟ |  آیا میگوئل تکسیرا


 آیا میگوئل تکسیرا بازهم به عنوان سرمربی موقت، روی نیمکت سپاهان خواهد نشست؟ – با استعفای مجدد محرم نویدکیا هنوز مشحص نیست روز دوشنبه در بازی برابر تراکتور کدام مربی هدایت سپاهان را برعهده خواهد داشت.

سپاهان در لیگ بیست و یکم به شکلی بسته شد که اغلب فوتبالدوستان، تیم محرم نویدکیا را اصلی ترین گزینه قهرمانی می دانستند اما عقب افتادن سپاهان از کورس قهرمانی باعث شد که نویدکیا در پایان دربی اصفهان از سمتش استعفا دهد و اگرچه باشگاه سپاهان با این جدایی مخالفت کرد اما نویدکیا بامداد امروز از باشگاه سپاهان خواست که با استعفایش موافقت کنند و ساعاتی بعد از این ماجرا، علیرضا مرزبان و محمود کریمی هم از همکاری با باشگاه سپاهان انصراف دادند.

به نظر می رسد سپاهان همچون سال مرداد ماه سال گذشته بار دیگر از میگوئل کسیرا مربی پرتغالی خود به عنوان سرمربی موقت استفاده کند.

مرداد ماه سال گذشته سپاهان بعد از شکست در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل استقلال، با استعفای امیرقلعه نویی موافقت کرد و تکسیرا در دو بازی باقی مانده لیگ برابر پیکان و شهرخودرو به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت طلایی پوشان نشست و که یک تساوی و یک برد را به دست آورد.

کلید واژه ها: سپاهانباشگاه سپاهاننویدکیامحرم نویدکیاسرمربی موقتباشگاهاستعفامربیقهرمانیمیگوئل تکسیرالیگ بیست و یکمعلیرضا مرزبانسرمربیتکسیراکورس قهرمانیمحمود کریمیدربی اصفهانمردادگذشتهنیمکتموقتمحرملیگ بیستتراکتورپرتغالیاستفادهانصرافعلیرضادوشنبهموافقتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *